Vicks AntiGrip Max

Średnia ocena:

Vicks AntiGrip Max to silny lek zwalczający objawy przeziębienia i grypy. W jego składzie znajdziemy paracetamol w maksymalnej dostępnej na rynku dawce (1000 mg) – jego działanie polega na zahamowaniu aktywności enzymu, odpowiedzialnego za ból, stan zapalny oraz gorączkę. Dodatkowo w preparacie znajduje się fenylefryna, zmniejszająca obrzęk błony śluzowej nosa, oraz chlorfenamina – hamująca produkcję wydzieliny w przewodach nosowych. Preparat zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Objawowe leczenie przeziębienia i grypy, przebiegających ze słabym i umiarkowanym bólem, gorączką oraz zalegającą w drogach oddechowych wydzieliną i uczuciem zatkanego nosa. Zaleca się, by lek stosowali wyłącznie pacjenci dorośli, ze względu na zawartość dużej ilości paracetamolu w jego składzie.

Dawkowanie

Vicks AntiGrip Max zażywamy doustnie, po rozpuszczeniu zawartości saszetki w szklance gorącej, lecz nie wrzącej, wody. Zaleca się przyjmowanie zawartości jednej saszetki co kilka godzin, w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Należy pamiętać, by nie przekraczać maksymalnej dobowej dawki leku, jaką są 4 saszetki.

Możliwe skutki uboczne

Jak każdy produkt leczniczy, również Vicks AntiGrip Max może przyczynić się do wystąpienia efektów niepożądanych. Zaliczamy do nich: nudności, wymioty i inne dolegliwości żołądkowo-jelitowe, osłabienie siły mięśniowej, zaburzenia koordynacji ruchowej, uczucie mrowienia skóry, suchość w jamie ustnej, utrata apetytu, trudności w oddawaniu moczu, skórne zmiany alergiczne, podwójne widzenie, wzmożona potliwość oraz suchość błon śluzowej nosa i jamy ustnej.

Przeciwwskazania

Lek jest przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji. Nie powinni go również przyjmować pacjenci cierpiący na ciężkie nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, chorobę naczyń wieńcowych, tachykardię, jaskrę, nadczynność tarczycy, a także niewydolność nerek i wątroby.

Vicks AntiGrip Max0LekOpinie.pl2018-01-24 18:41:39Vicks AntiGrip Max to silny lek zwalczający objawy przeziębienia i grypy. W jego składzie znajdziemy paracetamol w maksymalnej dostępnej na rynku dawce (1000 mg) – jego działanie polega na zahamowaniu aktywności enzymu, odpowiedzialnego za ból, stan zapalny oraz gorączkę. Dodatkowo w preparacie znajduje się fenylefryna, zmniejszająca obrzęk błony śluzowej nosa, oraz chlorfenamina – hamująca produkcję wydzieliny w przewodach nosowych. Preparat zakupimy bez recepty.
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Vicks AntiGrip Max cena, pobierz Vicks AntiGrip Max ulotka, dedykowane Vicks AntiGrip Max forum, wpływ Vicks AntiGrip Max na prowadzenie pojazdów, czy Vicks AntiGrip Max jest refundowany? - czyli Vicks AntiGrip Max refundacja, a także interakcje Vicks AntiGrip Max a karmienie piersią, zalecane Vicks AntiGrip Max dawkowanie, stosowanie Vicks AntiGrip Max w ciąży, Vicks AntiGrip Max opinie o leku, tanie Vicks AntiGrip Max zamienniki, interakcje leku Vicks AntiGrip Max a alkohol.

1 opinia o Vicks AntiGrip Max

Znasz Vicks AntiGrip Max? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vicks AntiGrip Max


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Skuteczność
    Bez skutków ubocznych
    Opłacalność

    Stawia na nogi! Działanie rozgrzewające i redukujące katar, bardzo pomaga w pozbieraniu się do kupy, jak kogoś męczy przeziębienie.

    Autor opinii: Daro, dodano: 5 stycznia 2020