Padolten

Średnia ocena:Brak ocen

Padolten to stosunkowo silny lek o działaniu przeciwbólowym. Powstał na bazie aż dwóch substancji aktywnych – tramadolu, należącego do grupy opioidowych związków przeciwbólowych oraz paracetamolu, wykazującego działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, a także słabe działanie przeciwzapalne. Lek ten doskonale sprawdzi się u pacjentów wymagających silnego działania przeciwbólowego i niemogących jednocześnie przyjmować leków z grupy NLPZ. Padolten zakupimy na receptę.

Średnia ocena (z 4 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek może być stosowany przez pacjentów dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Jego stosowanie należy ograniczyć do sytuacji, w której u chorych występują silne bóle, wymagające zastosowania połączenia paracetamolu z tramadolem.

Dawkowanie

Padolten przeznaczony jest do stosowania doustnego. Dawkowanie najczęściej ustalane jest przez lekarza i należy bezwzględnie stosować się do jego wskazówek. Maksymalną dawką preparatu jest 8 tabletek na dobę i nie wolno jej przekraczać.

Możliwe skutki uboczne

Do efektów niepożądanych, mogących wystąpić w trakcie kuracji, zaliczamy: senność, splątanie, zawroty głowy, nudności, wymioty, drżenia, zaparcia, suchość w jamie ustnej, skurcze mięśni, zaburzenia czucia, szumy w uszach, świąd, wzdęcia, wzmożone pocenie się, nadciśnienie tętnicze, uderzenia gorąca, smoliste stolce oraz skórne reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci cierpiący na poważne zaburzenia funkcjonowania wątroby lub nerek, padaczkę, astmę oskrzelową, zaburzenia oddychania, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią. Należy pamiętać, by przed rozpoczęciem kuracji poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych równocześnie preparatach, gdyż wiele z nich nie może być równocześnie stosowanych z substancjami zawartymi w leku Padolten.

Padolten0LekOpinie.pl2017-01-30 16:34:55Padolten to stosunkowo silny lek o działaniu przeciwbólowym. Powstał na bazie aż dwóch substancji aktywnych – tramadolu, należącego do grupy opioidowych związków przeciwbólowych oraz paracetamolu, wykazującego działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, a także słabe działanie przeciwzapalne. Lek ten doskonale sprawdzi się u pacjentów wymagających silnego działania przeciwbólowego i niemogących jednocześnie przyjmować leków z grupy NLPZ. Padolten zakupimy na receptę.
Substancja czynna:
paracetamol, tramadol
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Padolten cena, pobierz Padolten ulotka, dedykowane Padolten forum, wpływ Padolten na prowadzenie pojazdów, czy Padolten jest refundowany? - czyli Padolten refundacja, a także interakcje Padolten a karmienie piersią, zalecane Padolten dawkowanie, stosowanie Padolten w ciąży, Padolten opinie o leku, tanie Padolten zamienniki, interakcje leku Padolten a alkohol.

3 opinii o Padolten

Znasz Padolten? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Padolten


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Lek w miarę dobry ale nie wolno przekraczać dawki dobowej. Może​ wywoływać skutki uboczne np. zawroty głowy. Polecam przy kłopotach ze stawami.

    Autor opinii: Andrzej,, dodano: 12 maja 2017
  2. Uciążliwe skutki uboczne: nudności, zawroty głowy i szum w uszach, przy jednoczesnym słabym działaniu przeciwbólowym.

    Autor opinii: marzena, dodano: 7 maja 2017
  3. Jest okej, raczej warto.

    Autor opinii: Genowefa, dodano: 25 kwietnia 2017