Gripex Max

Średnia ocena:Brak ocen

Gripex Max to lek zwalczający objawy przeziębienia i grypy. Powstał na bazie aż trzech substancji czynnych – paracetamolu, dekstrometorfanu oraz pseudoefedryny. Połączenie tych substancji odpowiada za zwalczenie bólu głowy i gardła, bólów mięśniowo-stawowych, obniżenie gorączki, zlikwidowanie kaszlu oraz uczucia zatkanego nosa. Gripex Max zakupimy pod postacią tabletek, bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek polecany jest pacjentom dorosłym oraz młodzieży powyżej 12. roku życia, cierpiących na przeziębienie, grypę w celu objawowej terapii tych schorzeń.

Dawkowanie

Gripex Max jest przeznaczony do stosowania doustnego. Tabletki połykamy i popijamy wodą, niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków. Zalecaną dawką leku są 1-2 tabletki przyjęte 3-4 razy na dobę, w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości. Pamiętajmy, że maksymalną dobową dawką leku jest 8 tabletek.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy przyjmowanie leku może wiązać się z wystąpieniem efektów niepożądanych. Zaliczają się do nich objawy takie jak: zawroty głowy, duszności, omamy, napad astmy oskrzelowej, skórne rekcje alergiczne, nadmierna senność, obrzęk naczynioruchowy, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, zmiany w obrazie morfologicznym krwi, zaburzenia funkcjonowania nerek, nudności, wymioty, zaparcia, bóle brzucha, wzmożona potliwość oraz zaburzenia w oddawaniu moczu. Aby uniknąć groźnych efektów ubocznych, podczas kuracji zaleca się powstrzymanie od spożywania alkoholu. Nie należy również prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci cierpiący na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, astmę oskrzelową, chorobę alkoholową oraz zaburzenia funkcjonowania nerek lub wątroby. Gripex Max nie powinien być również zażywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Gripex Max0LekOpinie.pl2017-02-06 13:27:22Gripex Max to lek zwalczający objawy przeziębienia i grypy. Powstał na bazie aż trzech substancji czynnych – paracetamolu, dekstrometorfanu oraz pseudoefedryny. Połączenie tych substancji odpowiada za zwalczenie bólu głowy i gardła, bólów mięśniowo-stawowych, obniżenie gorączki, zlikwidowanie kaszlu oraz uczucia zatkanego nosa. Gripex Max zakupimy pod postacią tabletek, bez recepty.
Producent:
US Pharmacia
Strona zawiera informacje o leku Gripex Max cena, pobierz Gripex Max ulotka, dedykowane Gripex Max forum, wpływ Gripex Max na prowadzenie pojazdów, czy Gripex Max jest refundowany? - czyli Gripex Max refundacja, a także interakcje Gripex Max a karmienie piersią, zalecane Gripex Max dawkowanie, stosowanie Gripex Max w ciąży, Gripex Max opinie o leku, tanie Gripex Max zamienniki, interakcje leku Gripex Max a alkohol.

1 opinia o Gripex Max

Znasz Gripex Max? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Gripex Max


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Po przetestowaniu wyrobów konkurencyjnych stwierdzam, że na mnie najlepiej wpływa tylko ten specyfik. W związku z tym uznaję go za godny rekomendacji.

    Autor opinii: Gabriela, dodano: 25 kwietnia 2017