Zolmiles

Średnia ocena:Brak ocen

Zolmiles to lek, którego zadaniem jest likwidowanie uciążliwych migren. Do ich objawów najczęściej zaliczają się silne bóle głowy, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i którym często towarzyszą nudności oraz światłowstręt. Lek powstał na bazie zolmitryptanu, którego zadaniem jest hamowanie aktywności nerwu trójdzielnemu, dzięki czemu wyżej wymienione objawy ustępują. Lek dostępny jest na receptę. Możemy nabyć go pod postacią tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek jest przeznaczony dla pacjentów cierpiących na objawy migreny. Może być stosowany zarówno u osób borykających się z migreną z aurą, jak i bez.

Dawkowanie

Zolmiles stosujemy doustnie. Umieszczona na języku tabletka rozpuszcza się w jamie ustnej, po czym jest połknięta razem ze śliną. Nie ma konieczności popijania jej płynem. Dawkowanie preparatu ustalane jest przez lekarza i należy ściśle stosować się do jego wskazówek.

Możliwe skutki uboczne

Zolmiles, jak każdy lek, może przyczynić się do wystąpienia efektów niepożądanych. Zaliczamy do nich: bóle brzucha, nudności, zawroty głowy, drażliwość, kołatanie serca, uczucie senności oraz ogólnego osłabienia.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników. Jego stosowanie jest zabronione w przypadku pacjentów cierpiących na chorobę niedokrwienną serca, dławicę Prinzmetala, nadciśnienie tętnicze czy zaburzenia funkcji nerek, a także w przypadku pacjentów po udarze czy zawale serca.

Zolmiles0LekOpinie.pl2016-12-20 17:37:41Zolmiles to lek, którego zadaniem jest likwidowanie uciążliwych migren. Do ich objawów najczęściej zaliczają się silne bóle głowy, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i którym często towarzyszą nudności oraz światłowstręt. Lek powstał na bazie zolmitryptanu, którego zadaniem jest hamowanie aktywności nerwu trójdzielnemu, dzięki czemu wyżej wymienione objawy ustępują. Lek dostępny jest na receptę. Możemy nabyć go pod postacią tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej.
Producent:
Actavis
Substancja czynna:
zolmitryptan
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Zolmiles cena, pobierz Zolmiles ulotka, dedykowane Zolmiles forum, wpływ Zolmiles na prowadzenie pojazdów, czy Zolmiles jest refundowany? - czyli Zolmiles refundacja, a także interakcje Zolmiles a karmienie piersią, zalecane Zolmiles dawkowanie, stosowanie Zolmiles w ciąży, Zolmiles opinie o leku, tanie Zolmiles zamienniki, interakcje leku Zolmiles a alkohol.

1 opinia o Zolmiles

Znasz Zolmiles? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Zolmiles


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
  1. Jest OK, zdecydowanie warto.

    Autor opinii: Epifaniusz, dodano: 25 kwietnia 2017