Vidisic

Średnia ocena:Brak ocen

Vidisic to preparat, którego zadaniem jest nawilżenie oka. Wysychanie gałki ocznej oraz spojówek często bywa określane jako „zespół suchego oka” i występuje w towarzystwie innych schorzeń, bądź też jako oddzielna jednostka chorobowa. Zawarte w preparacie Vidisic substancje zastępują łzy, długotrwale nawilżając oko i zapobiegając uczuciu bólu, pieczenia oraz „piasku pod powiekami”. Produkt zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Vidisic może być stosowany przez pacjentów dorosłych, cierpiących na zespół suchego oka, niezależnie od tego, czy występuje on samodzielnie czy też towarzyszy innym chorobom.

Dawkowanie

Preparat jest przeznaczony do stosowania miejscowego – aplikujemy go bezpośrednio do oka, w zależności od potrzeb 3-5 razy na dobę. Zaleca się, by osoby noszące miękkie soczewki kontaktowe zdejmowały je przed aplikacją i nie zakładały przez przynajmniej kwadrans po niej.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli Vidisic stosowany jest zgodnie z zaleceniami, to nie powinien on wywołać żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone nawet na jeden z jego składników, gdyż może to przyczynić się do wystąpienia groźnych reakcji nadwrażliwości.

Vidisic0LekOpinie.pl2016-12-20 17:39:53Vidisic to preparat, którego zadaniem jest nawilżenie oka. Wysychanie gałki ocznej oraz spojówek często bywa określane jako „zespół suchego oka” i występuje w towarzystwie innych schorzeń, bądź też jako oddzielna jednostka chorobowa. Zawarte w preparacie Vidisic substancje zastępują łzy, długotrwale nawilżając oko i zapobiegając uczuciu bólu, pieczenia oraz „piasku pod powiekami”. Produkt zakupimy bez recepty.
Producent:
Bausch&Lomb
Substancja czynna:
karbomer
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Vidisic cena, pobierz Vidisic ulotka, dedykowane Vidisic forum, wpływ Vidisic na prowadzenie pojazdów, czy Vidisic jest refundowany? - czyli Vidisic refundacja, a także interakcje Vidisic a karmienie piersią, zalecane Vidisic dawkowanie, stosowanie Vidisic w ciąży, Vidisic opinie o leku, tanie Vidisic zamienniki, interakcje leku Vidisic a alkohol.

1 opinia o Vidisic

Znasz Vidisic? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vidisic


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie jakby poprawiło się, ale być może to sprawa zależna od osoby. W każdym razie sprawdzić oczywiście warto. Jeśli o moją osobę chodzi to mogę spokojnie polecić. Dziękuję.

    Autor opinii: Agatonik, dodano: 25 kwietnia 2017