Vidisept

Średnia ocena:Brak ocen

Vidisept to lek dostępny pod postacią kropli do oczu, którego zadaniem jest zastąpienie naturalnych łez. Wysychanie oka może mieć miejsce w wielu różnych sytuacjach – podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, przy długotrwałej pracy przy komputerze – a także towarzyszy ono niektórym schorzeniom. Vidisept, zastępując łzy, dba o prawidłowe nawilżenie gałki ocznej.

Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat polecany jest pacjentom cierpiącym na wysuszenie rogówki, zespół suchego oka, występujący samodzielnie lub towarzyszący innym chorobom, a także osobom, noszącym twarde soczewki kontaktowe, w celu ułatwienia ich zakładania oraz zdejmowania.

Dawkowanie

Vidisept aplikujemy bezpośrednio do oka. W zależności od stopnia nasilenia objawów oraz ich uciążliwości zaleca się stosowanie 1-2 kropli preparatu do każdego oka, 3-5 razy na dobę. Osoby noszące miękkie soczewki kontaktowe powinny je zdjąć przed aplikacją preparatu i nie zakładać przez co najmniej kwadrans.

Możliwe skutki uboczne

Produkt powstał na bazie delikatnych, bezpiecznych dla organizmu człowieka składników, dlatego jego stosowanie nie powinno wiązać się z występowaniem żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Vidisept jest przeciwwskazany u pacjentów nadwrażliwych na którąkolwiek z występujących w nim substancji ze względu na ryzyko wywołania groźnych reakcji alergicznych.

Vidisept0LekOpinie.pl2016-12-20 17:41:13Vidisept to lek dostępny pod postacią kropli do oczu, którego zadaniem jest zastąpienie naturalnych łez. Wysychanie oka może mieć miejsce w wielu różnych sytuacjach – podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, przy długotrwałej pracy przy komputerze – a także towarzyszy ono niektórym schorzeniom. Vidisept, zastępując łzy, dba o prawidłowe nawilżenie gałki ocznej.
Producent:
Bausch&Lomb
Substancja czynna:
poliwidon
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Vidisept cena, pobierz Vidisept ulotka, dedykowane Vidisept forum, wpływ Vidisept na prowadzenie pojazdów, czy Vidisept jest refundowany? - czyli Vidisept refundacja, a także interakcje Vidisept a karmienie piersią, zalecane Vidisept dawkowanie, stosowanie Vidisept w ciąży, Vidisept opinie o leku, tanie Vidisept zamienniki, interakcje leku Vidisept a alkohol.

2 opinii o Vidisept

Znasz Vidisept? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vidisept


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Bardzo dobre kropelki, ale od dawna nie ma ich w żadnych aptekach.

    Autor opinii: iza, dodano: 17 maja 2017
  2. Jest w porządku, raczej polecam.

    Autor opinii: Natasza, dodano: 25 kwietnia 2017