Vicebrol

Średnia ocena:

Vicebrol to preparat ułatwiający przepływ krwi w naczyniach mózgowych oraz działający osłonowo na tkankę mózgową. Wspomaga metabolizm komórek mózgu, dzięki czemu zmniejsza uczucie otępienia, bóle głowy i poprawia sprawność intelektualną, dlatego często zalecany jest osobom starszym. Hamuje również agregację płytek krwi, co zapobiega zatorom i zakrzepom.

Vicebrol
Średnia ocena (z 7 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Lek stosujemy w celu zlikwidowania problemów z krążeniem mózgowym, które objawiają się bólem i zawrotami głowy, zaburzeniami pamięci, niezbornością ruchów lub obniżeniem sprawności intelektualnej. Pomocniczo przepisywany jest po różnego rodzaju urazach, aby poprawić przepływ krwi w naczyniach mózgu. Niekiedy bywa również stosowany w celu zlikwidowania problemów ze wzrokiem i słuchem o podłożu naczyniowym.

Dawkowanie

Vicebrol przyjmujemy doustnie, najlepiej w trakcie posiłku, ściśle według zaleceń lekarza. Pamiętajmy, że nie należy w żaden sposób ingerować w ustaloną przez specjalistę dawkę leku, gdyż może to nam tylko zaszkodzić.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji Vicebrolem pojawiają się rzadko. Należą do nich: nadmierne pocenie się, skórne odczyny alergiczne, zaczerwienienie twarzy, nieznaczny spadek ciśnienia krwi i zaburzenia rytmu pracy serca.

Przeciwwskazania

Skonsultuj się z lekarzem, jeżeli cierpisz na różnego rodzaju zaburzenia w funkcjonowaniu nerek lub serca, a także gdy masz uczulenie na któryś ze składników leku. Jeżeli jesteś w ciąży bądź karmisz piersią, również zgłoś to specjaliście, który zadecyduje, czy stosowanie Vicebrolu będzie w Twoim przypadku zalecane.

VicebrolunratedLekOpinie.pl2013-12-03 17:14:02Vicebrol to preparat ułatwiający przepływ krwi w naczyniach mózgowych oraz działający osłonowo na tkankę mózgową. Wspomaga metabolizm komórek mózgu, dzięki czemu zmniejsza uczucie otępienia, bóle głowy i poprawia sprawność intelektualną, dlatego często zalecany jest osobom starszym. Hamuje również agregację płytek krwi, co zapobiega zatorom i zakrzepom.
Producent:
Biofarm
Substancja czynna:
winpocetyna
Strona zawiera informacje o leku Vicebrol cena, pobierz Vicebrol ulotka, dedykowane Vicebrol forum, wpływ Vicebrol na prowadzenie pojazdów, czy Vicebrol jest refundowany? - czyli Vicebrol refundacja, a także interakcje Vicebrol a karmienie piersią, zalecane Vicebrol dawkowanie, stosowanie Vicebrol w ciąży, Vicebrol opinie o leku, tanie Vicebrol zamienniki, interakcje leku Vicebrol a alkohol.

6 opinii o Vicebrol

Znasz Vicebrol? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vicebrol


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Nie wiem czy należy zarekomendować ten środek. Najlepiej sprawdzić na sobie.

  Autor opinii: Konstans, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Jak miałam szum w uszach tam mam, to co piszecie to ewidentna bzdura.

  Autor opinii: Bodzia, dodano: 9 maja 2016
 3. Rewelacja, 10 lat walczyłam z zawrotami głowy, bólami, a po tym leku jakby ktoś zapalił mi żarówkę w głowie, biorę od 2 lat, żadnych skutków ubocznych.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 28 stycznia 2015
 4. Skutecznosc słaba

  Autor opinii: Anonim, dodano: 24 listopada 2014
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Miałam szumy uszne spowodowane złym krążeniem i po zażyciu Vicebrolu przeszło. Ale należy też trzymać dietę.

  Autor opinii: Halina, dodano: 13 września 2014
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  pomaga, mam po tym 'lżejszą głowę’, lepiej się pracuje, łatwiej się kojarzy. skutków ubocznych póki co brak. jak ktoś nie lubi się truć chemią można wpierw przejść kurację ginko biloba – w pełni naturalne, działa podobnie tylko słabiej. vicebrol nie jest refundowany, ale jest łatwo dostępny i w dobrej cenie, niestety tylko na receptę

  Autor opinii: gien, dodano: 22 czerwca 2014