Valdix

Średnia ocena:Brak ocen

Valdix jest lekiem o działaniu uspokajającym. Stworzony został na bazie wyciągu z kozłka lekarskiego, potocznie znanego jako waleriana. Roślina ta już od wieków stosowana była jako środek wyciszający, ułatwiający zasypianie, mający działanie rozluźniające i przeciwskurczowe, przeciwdziałające napadom epilepsji, a także poprawiające naszą koncentrację i pamięć. Preparat zakupimy bez recepty, pod postacią tabletek.

Valdix
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek polecany jest pacjentom powyżej 12. roku życia, mającym trudności z zasypianiem i z przesypianiem całej nocy, a także osobom zestresowanym, w stanach zwiększonego napięcia psychicznego.

Dawkowanie

Valdix należy stosować doustnie. W przypadku gdy lek ma pomóc nam zasnąć, zaleca się zażycie 3-4 tabletek bezpośrednio przed snem, natomiast kiedy stosujemy go w celu uspokojenia się, dopuszczalne jest przyjmowanie 2-3 tabletek do 4 razy dziennie.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na zawartość wyciągu z kozłka lekarskiego, który może upośledzać naszą sprawność psychomotoryczną, nie zaleca się prowadzenia pojazdów mechanicznych do dwóch godzin po zażyciu leku.

Przeciwwskazania

Leku nie powinny stosować osoby nadwrażliwe na którąś z występujących w nim substancji, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie zaleca się także łączenia go z preparatami oddziałującymi na ośrodkowy układ nerwowy oraz innymi lekami nasennymi.

Valdix0LekOpinie.pl2014-11-06 15:54:19Valdix jest lekiem o działaniu uspokajającym. Stworzony został na bazie wyciągu z kozłka lekarskiego, potocznie znanego jako waleriana. Roślina ta już od wieków stosowana była jako środek wyciszający, ułatwiający zasypianie, mający działanie rozluźniające i przeciwskurczowe, przeciwdziałające napadom epilepsji, a także poprawiające naszą koncentrację i pamięć. Preparat zakupimy bez recepty, pod postacią tabletek.
Producent:
Strona zawiera informacje o leku Valdix cena, pobierz Valdix ulotka, dedykowane Valdix forum, wpływ Valdix na prowadzenie pojazdów, czy Valdix jest refundowany? - czyli Valdix refundacja, a także interakcje Valdix a karmienie piersią, zalecane Valdix dawkowanie, stosowanie Valdix w ciąży, Valdix opinie o leku, tanie Valdix zamienniki, interakcje leku Valdix a alkohol.

1 opinia o Valdix

Znasz Valdix? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Valdix


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. W moim odczuciu w miarę nie najgorsze.

    Autor opinii: Cezara, dodano: 25 kwietnia 2017