Stimuloton

Średnia ocena:Brak ocen

Stimuloton to lek, wykazujący działanie przeciwdepresyjne oraz działanie przeciwlękowe. Jego substancją czynną jest sertralina – substancja, której zadaniem jest hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny. Poprzez zwiększenie ilości tego neuroprzekaźnika w szczelinie synaptycznej nasze samopoczucie ulega poprawie. Dodatkową zaletą leku jest fakt, że nie wykazuje on właściwości uzależniających. Zakupimy go pod postacią tabletek, wyłącznie na receptę.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek jest polecany pacjentom dorosłym, cierpiącym na ciężkie epizody depresyjne, zaburzenia lękowe o różnym podłożu oraz na zespół stresu pourazowego. Może być również stosowany w przypadku zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych u pacjentów dorosłych oraz u dzieci powyżej 6. roku życia.

Dawkowanie

Stimuloton przyjmujemy doustnie, tabletki popijając wodą. Decyzja dotycząca dawkowania jest ustalana przez lekarza specjalistę indywidualnie w stosunku do każdego pacjenta.

Możliwe skutki uboczne

Część pacjentów, regularnie przyjmujących omawiany lek zaobserwowała u siebie objawy takie jak: nudności, wymioty, biegunki lub zaparcia, ból i zawroty głowy, bezsenność bądź też nadmierna senność, suchość w ustach, rozszerzenie źrenic, omamy, migreny, euforia, łysienie, kurcze mięśniowe, nietrzymanie moczu, podwyższenie temperatury ciała, tachykardia, podwyższenie ciśnienia krwi, kołatania serca, zaburzenia widzenia, szumy w uszach, a także zmniejszenie masy ciała oraz apetytu.

Przeciwwskazania

Po Stimuloton nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Osoby cierpiące na padaczkę, jaskrę, cukrzycę oraz niewydolność wątroby powinny o swoim stanie poinformować lekarza.

Stimuloton0LekOpinie.pl2016-04-04 17:56:05Stimuloton to lek, wykazujący działanie przeciwdepresyjne oraz działanie przeciwlękowe. Jego substancją czynną jest sertralina – substancja, której zadaniem jest hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny. Poprzez zwiększenie ilości tego neuroprzekaźnika w szczelinie synaptycznej nasze samopoczucie ulega poprawie. Dodatkową zaletą leku jest fakt, że nie wykazuje on właściwości uzależniających. Zakupimy go pod postacią tabletek, wyłącznie na receptę.
Producent:
Proterapia
Substancja czynna:
sertralina
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Stimuloton cena, pobierz Stimuloton ulotka, dedykowane Stimuloton forum, wpływ Stimuloton na prowadzenie pojazdów, czy Stimuloton jest refundowany? - czyli Stimuloton refundacja, a także interakcje Stimuloton a karmienie piersią, zalecane Stimuloton dawkowanie, stosowanie Stimuloton w ciąży, Stimuloton opinie o leku, tanie Stimuloton zamienniki, interakcje leku Stimuloton a alkohol.

1 opinia o Stimuloton

Znasz Stimuloton? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Stimuloton


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mimo wielu niepewności stosuję około tydzień i jak na razie efekty są raczej zauważalne, dlatego też mogę zarekomendować.

    Autor opinii: Karola, dodano: 25 kwietnia 2017