Sertranorm

Średnia ocena:Brak ocen

Sertranorm jest lekiem, wykazującym działanie przeciwdepresyjne oraz przeciwlękowe. Jego substancją czynną jest sertralina – związek chemiczny, działający na zasadzie wychwytu zwrotnego serotoniny. Zwiększenie ilości tego neuroprzekaźnika w szczelinach synaptycznych naszego organizmu ma znaczący wpływ na poprawę naszego samopoczucia. Lek zakupimy wyłącznie na receptę, w postaci tabletek.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Sertranorm najczęściej przepisywany jest pacjentom dorosłym, cierpiącym na ciężkie epizody depresyjne, zaburzenia o charakterze lęku napadowego z agorafobią lub też bez niej, zespół stresu pourazowego oraz w zaburzeniach obsesyjno – kompulsyjnych u dorosłych oraz dzieci, które ukończyły 6 lat.

Dawkowanie

Lek powstał z myślą o przyjmowaniu doustnym. Tabletkę połykamy i popijamy dużą ilością wody. Dawkowanie preparatu ustala lekarz na podstawie rozmowy z pacjentem oraz wykonanych badań. Pamiętajmy, że lek należy odstawiać stopniowo.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy stosowanie Sertranormu wiąże się z wystąpieniem efektów niepożądanych, takich jak: jadłowstręt, zmniejszenie masy ciała, bezsenność lub też nadmierna senność, drżenia, pobudzenie, nudności, wymioty, ból i zawroty głowy, nadmierne pocenie się, biegunki, obrzęki twarzy i warg, suchość w ustach, zaburzenia libido, zaburzenia cyklu miesiączkowego, ginekomastia, mlekotok, duszności oraz skórne reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci uczuleni na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być również stosowany przez osoby cierpiące na jaskrę, cukrzycę, padaczkę oraz ciężką niewydolność wątroby.

Sertranorm0LekOpinie.pl2016-04-04 17:54:57Sertranorm jest lekiem, wykazującym działanie przeciwdepresyjne oraz przeciwlękowe. Jego substancją czynną jest sertralina – związek chemiczny, działający na zasadzie wychwytu zwrotnego serotoniny. Zwiększenie ilości tego neuroprzekaźnika w szczelinach synaptycznych naszego organizmu ma znaczący wpływ na poprawę naszego samopoczucia. Lek zakupimy wyłącznie na receptę, w postaci tabletek.
Producent:
+Pharma
Substancja czynna:
sertralina
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Sertranorm cena, pobierz Sertranorm ulotka, dedykowane Sertranorm forum, wpływ Sertranorm na prowadzenie pojazdów, czy Sertranorm jest refundowany? - czyli Sertranorm refundacja, a także interakcje Sertranorm a karmienie piersią, zalecane Sertranorm dawkowanie, stosowanie Sertranorm w ciąży, Sertranorm opinie o leku, tanie Sertranorm zamienniki, interakcje leku Sertranorm a alkohol.

1 opinia o Sertranorm

Znasz Sertranorm? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Sertranorm


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Lek zwrócił moją uwagę swoją ceną i muszę przyznać, że ogólnie nie najgorzej się póki co spisuje. Gdyby cokolwiek się w temacie zmieniło zgłoszę następny komentarz.

    Autor opinii: Jeremiasz, dodano: 25 kwietnia 2017