Relana Forte

Średnia ocena:Brak ocen

Relana Forte to dostępny bez recepty lek, którego zadaniem jest łagodzenie napięcia nerwowego oraz ułatwianie zasypiania. Stworzony został na bazie wyciąga z kozłka lekarskiego, bardziej znanego jako waleriana. Roślina ta słynie ze swoich zdolności uspokajających, wyciszających, redukujących stres oraz delikatnego działania nasennego. Dużą zaletą leku jest szybkość jego działania – efekt terapeutyczny uzyskujemy już po trzydziestu minutach od zażycia tabletki.

Relana Forte
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat polecany jest pacjentom powyżej 12. roku życia borykającym się z problemami z zasypianiem, a także w łagodzeniu okresowych stanów napięcia nerwowego i emocjonalnego.

Dawkowanie

Lek zażywamy doustnie. Tabletki należy połknąć i popić dużą ilością wody, niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków. Zaleca się, by pacjenci zażywający produkt Relana Forte w celu uspokojenia przyjmowali 1­2 tabletki do 3 razy dziennie, natomiast gdy chcemy, by lek ułatwił nam zaśnięcie, należy przyjąć 2­3 tabletki na około 30­60 minut przed udaniem się spać.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane zażywania leku występują stosunkowo rzadko i zaliczają się do nich bolesne skurcze żołądka oraz wymioty.

Przeciwwskazania

Relana Forte nie jest przeznaczona dla pacjentów nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu, a także w przypadku gdy cierpi na nietolerancję cukrów, takich jak laktoza, glukoza lub galaktoza.

Relana Forte0LekOpinie.pl2015-02-22 19:25:52Relana Forte to dostępny bez recepty lek, którego zadaniem jest łagodzenie napięcia nerwowego oraz ułatwianie zasypiania. Stworzony został na bazie wyciąga z kozłka lekarskiego, bardziej znanego jako waleriana. Roślina ta słynie ze swoich zdolności uspokajających, wyciszających, redukujących stres oraz delikatnego działania nasennego. Dużą zaletą leku jest szybkość jego działania – efekt terapeutyczny uzyskujemy już po trzydziestu minutach od zażycia tabletki.
Producent:
Pharbio Medical
Strona zawiera informacje o leku Relana Forte cena, pobierz Relana Forte ulotka, dedykowane Relana Forte forum, wpływ Relana Forte na prowadzenie pojazdów, czy Relana Forte jest refundowany? - czyli Relana Forte refundacja, a także interakcje Relana Forte a karmienie piersią, zalecane Relana Forte dawkowanie, stosowanie Relana Forte w ciąży, Relana Forte opinie o leku, tanie Relana Forte zamienniki, interakcje leku Relana Forte a alkohol.

1 opinia o Relana Forte

Znasz Relana Forte? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Relana Forte


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Myślę, że jest lekko zbyt kosztownie. Ale mimo to muszę polecić. Mnie jakby ulżyło, lecz możliwe, że to kwestia zależna od osoby.

    Autor opinii: Klet, dodano: 25 kwietnia 2017