Re-algin

Średnia ocena:Brak ocen

Re-algin to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowy, przeciwzapalnym oraz spazmolitycznym. Jego substancją czynną jest metemizol – pochodna pirazolonu. Jej mechanizm działania nie jest do końca jasny, jednak podejrzewa się, że jest on związany z hamowaniem syntezy prostaglandyn i tromboksanów, będących mediatorami wrażeń bólowych oraz stanu zapalnego. Efekt terapeutyczny preparatu utrzymuje się do 3-4 godzin od jego zażycia. Re-algin możemy nabyć bez recepty, w tabletkach.

Re-algin
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek stworzony został z myślą o terapii bólu o dużym nasileniu i gorączki, w przypadku gdy terapia innymi preparatami nie przyniosła efektów bądź są one przeciwwskazane. Należy podawać go wyłącznie pacjentom dorosłym.

Dawkowanie

Re-algin przyjmujemy doustnie, najlepiej po posiłku. Zalecaną dawką jest jedna tabletka, połknięta i popita dużą ilością wody. W razie potrzeby dawkę tę można przyjmować 2-3 razy na dobę, przy czym pamiętajmy, by kuracja nie trwała dłużej niż 3-5 dni.

Możliwe skutki uboczne

Stosowanie leku może wywołać u części pacjentów efekty uboczne, takie jak: osutka polekowa, niedociśnienie, napad astmy, martwicę toksyczną rozpływną naskórka, białkomocz, zaburzenia czynności nerek, białkomocz, bezmocz, reakcje anafilaktyczne, zmiany w obrazie morfologicznym krwi oraz skórne reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Re-alginu nie powinni stosować pacjenci nadwrażliwi na któryś z jego składników, osoby, u których następowało zaostrzenie astmy oraz reakcje alergiczne po stosowaniu innych leków z grupy NLPZ, chorzy na ciężką niewydolność nerek lub wątroby, schorzenia hematologiczne i nietolerancję niektórych cukrów. Lek jest także przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji.

Re-algin0LekOpinie.pl2015-05-01 18:43:37Re-algin to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowy, przeciwzapalnym oraz spazmolitycznym. Jego substancją czynną jest metemizol – pochodna pirazolonu. Jej mechanizm działania nie jest do końca jasny, jednak podejrzewa się, że jest on związany z hamowaniem syntezy prostaglandyn i tromboksanów, będących mediatorami wrażeń bólowych oraz stanu zapalnego. Efekt terapeutyczny preparatu utrzymuje się do 3-4 godzin od jego zażycia. Re-algin możemy nabyć bez recepty, w tabletkach.
Producent:
Sopharma
Substancja czynna:
metamizol
Strona zawiera informacje o leku Re-algin cena, pobierz Re-algin ulotka, dedykowane Re-algin forum, wpływ Re-algin na prowadzenie pojazdów, czy Re-algin jest refundowany? - czyli Re-algin refundacja, a także interakcje Re-algin a karmienie piersią, zalecane Re-algin dawkowanie, stosowanie Re-algin w ciąży, Re-algin opinie o leku, tanie Re-algin zamienniki, interakcje leku Re-algin a alkohol.

1 opinia o Re-algin

Znasz Re-algin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Re-algin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam przekonania czy korzystne tego środka to cząstka aktywna czy może efekt placebo, ale póki co stosuję – sprawdzimy niebawem.

    Autor opinii: Zbyszko, dodano: 25 kwietnia 2017