Proficar

Średnia ocena:Brak ocen

Proficar to lek, który powstał z myślą o zmniejszeniu krzepliwości krwi pacjentów zagrożonych wystąpieniem lub nawrotem groźnych incydentów sercowych lub zakrzepowo-zatorowych. Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy – związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, który wykazuje działanie przeciwzakrzepowe dzięki byciu antagonistą witaminy K. Lek zakupimy bez recepty, w postaci tabletek o różnej zawartości substancji aktywnej.

Proficar
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat jest polecany pacjentom cierpiącym na chorobę niedokrwienną serca, będącym bezpośrednio po zawale serca (lub też w przypadku jego podejrzenia), po różnorodnych zabiegach mogących zwiększyć ryzyko wystąpienia zaburzeń zakrzepowo-zatorowych, a także w profilaktyce zawału mięśnia sercowego, zakrzepicy żył głębokich, udaru mózgu oraz napadów przejściowego niedokrwienia.

Dawkowanie

Lek przyjmujemy doustnie. Zaleca się zażywanie jednej tabletki na dobę, najlepiej łącznie z posiłkiem i popijając ją dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Część pacjentów stosujących Proficar może doświadczyć objawów niepożądanych, takich jak: nudności, wymioty, biegunki, wydłużony czas gojenia się raz oraz skórne reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby uczulone na którykolwiek z jego składników, pacjenci cierpiący na skazę krwotoczną, zaburzenia krzepliwości krwi, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy oraz astmę oskrzelową.

Proficar0LekOpinie.pl2015-01-28 14:38:54Proficar to lek, który powstał z myślą o zmniejszeniu krzepliwości krwi pacjentów zagrożonych wystąpieniem lub nawrotem groźnych incydentów sercowych lub zakrzepowo-zatorowych. Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy – związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, który wykazuje działanie przeciwzakrzepowe dzięki byciu antagonistą witaminy K. Lek zakupimy bez recepty, w postaci tabletek o różnej zawartości substancji aktywnej.
Producent:
Adamed
Substancja czynna:
kwas acetylosalicylowy
Strona zawiera informacje o leku Proficar cena, pobierz Proficar ulotka, dedykowane Proficar forum, wpływ Proficar na prowadzenie pojazdów, czy Proficar jest refundowany? - czyli Proficar refundacja, a także interakcje Proficar a karmienie piersią, zalecane Proficar dawkowanie, stosowanie Proficar w ciąży, Proficar opinie o leku, tanie Proficar zamienniki, interakcje leku Proficar a alkohol.

1 opinia o Proficar

Znasz Proficar? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Proficar


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie trochę poprawiło się, jednak być może to kwestia indywidualna. Ale cenowo wychodzi chyba korzystnie, więc wiele do stracenia nie ma.

    Autor opinii: Jewdocha, dodano: 25 kwietnia 2017