Polsen

Średnia ocena:Brak ocen

Polsen to silny lek przeciwdziałający bezsenności. Stworzony został na bazie substancji z grupy z-agentów – zolpidemu. Poprzez oddziaływanie na receptory benzodiazepinowe zolpidem zwiększa ilość kwasu gamma-aminomasłowego w przestrzeni między neuronami naszego organizmu, co działa hamująco na układ nerwowy, ułatwiając wyciszenie się i zasypianie. Lek działa bardzo szybko – po 30 minutach od zażycia powinniśmy odczuć jego efekt terapeutyczny. Kupimy go w tabletkach, jedynie na receptę.

Polsen
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat stosujemy u pacjentów dorosłych, w krótkotrwałym leczeniu uciążliwej bezsenności.

Dawkowanie

Polsen zażywamy doustnie, tabletkę popijając dużą ilością wody. Decyzję o dawkowaniu leku podejmuje lekarz specjalista i należy ściśle przestrzegać jego wskazań.

Możliwe skutki uboczne

Jak każdy preparat oddziałujący bezpośrednio na ośrodkowy układ nerwowy pacjenta, Polsen może przyczynić się do występowania skutków ubocznych, takich jak: bóle i zawroty głowy, ospałość, senność, omamy, koszmary senne, biegunki, nudności, wymioty, agresja, urojenia, podenerwowanie, obrzęk naczynioruchowy, skórne reakcje alergiczne, psychoza, trudności z koordynacją ruchów, zaburzenia widzenia czy też lunatykowanie. Po zażyciu leku nie należy obsługiwać maszyn ani prowadzić samochodu.

Przeciwwskazania

Lek nie jest przeznaczony dla pacjentów wykazujących reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którymkolwiek z jego składników, cierpiących na miastenię, zespół bezdechu sennego, ciężką niewydolność wątroby, niewydolność układu oddechowego, jego stosowanie nie jest także zalecane w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Polsen0LekOpinie.pl2014-12-13 17:26:49Polsen to silny lek przeciwdziałający bezsenności. Stworzony został na bazie substancji z grupy z-agentów – zolpidemu. Poprzez oddziaływanie na receptory benzodiazepinowe zolpidem zwiększa ilość kwasu gamma-aminomasłowego w przestrzeni między neuronami naszego organizmu, co działa hamująco na układ nerwowy, ułatwiając wyciszenie się i zasypianie. Lek działa bardzo szybko – po 30 minutach od zażycia powinniśmy odczuć jego efekt terapeutyczny. Kupimy go w tabletkach, jedynie na receptę.
Producent:
Polfa Pabianice
Substancja czynna:
zolpidem
Strona zawiera informacje o leku Polsen cena, pobierz Polsen ulotka, dedykowane Polsen forum, wpływ Polsen na prowadzenie pojazdów, czy Polsen jest refundowany? - czyli Polsen refundacja, a także interakcje Polsen a karmienie piersią, zalecane Polsen dawkowanie, stosowanie Polsen w ciąży, Polsen opinie o leku, tanie Polsen zamienniki, interakcje leku Polsen a alkohol.

1 opinia o Polsen

Znasz Polsen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Polsen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dla mnie spisuje się OK, cena też do przełknięcia.

    Autor opinii: Alan, dodano: 25 kwietnia 2017