Oviso

Średnia ocena:Brak ocen

Oviso to krople do oczu intensywnie nawilżające. Dzięki substancji aktywnej – hialuronianowi sodu, wykazują działanie nawilżające gałkę oczną, łagodzące podrażnienia oraz likwidujące uczucie piasku pod powiekami. Efekt terapeutyczny preparatu jest długotrwały i utrzymuje się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Krople na polskim rynku dostępne są bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat powstał z myślą o pacjentach, których oczy narażone są na długotrwałe przesuszenie i zmęczenie, czyli między innymi o osobach, pracujących przy ekranie komputera, spędzających czas w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz narażanych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Krople mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Dawkowanie

Krople Oviso przeznaczone są do stosowania miejscowego. Po uprzednim umyciu rąk, należy zaaplikować bezpośrednio do każdego oka po 1-2 kroplach. Preparat może być stosowany kilkakrotnie w ciągu doby, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Możliwe skutki uboczne

Stosowanie kropli do oczu Oviso nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia żadnych efektów ubocznych, jeśli tylko kuracja przeprowadzana jest zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinny sięgać osoby, u których zdiagnozowano nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, gdyż może to prowadzić do groźnych w skutkach reakcji alergicznych.

Oviso0LekOpinie.pl2017-09-15 18:33:03Oviso to krople do oczu intensywnie nawilżające. Dzięki substancji aktywnej – hialuronianowi sodu, wykazują działanie nawilżające gałkę oczną, łagodzące podrażnienia oraz likwidujące uczucie piasku pod powiekami. Efekt terapeutyczny preparatu jest długotrwały i utrzymuje się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Krople na polskim rynku dostępne są bez recepty.
Producent:
DOZ
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Oviso cena, pobierz Oviso ulotka, dedykowane Oviso forum, wpływ Oviso na prowadzenie pojazdów, czy Oviso jest refundowany? - czyli Oviso refundacja, a także interakcje Oviso a karmienie piersią, zalecane Oviso dawkowanie, stosowanie Oviso w ciąży, Oviso opinie o leku, tanie Oviso zamienniki, interakcje leku Oviso a alkohol.