Noxizol

Średnia ocena:Brak ocen

Noxizol to lek przeciwdziałający bezsenności. Jego substancja aktywna to zolpidem – substancja z grupy benzodiazepin. Poprzez stymulację receptorów GABAA,zolpidem daje silny efekt nasenny. Na efekt terapeutyczny oczekujemy bardzo krótko, gdyż lek rozpoczyna swoje działanie już po 15-30 minutach od zażycia. Zakupimy go wyłącznie na receptę, w postaci tabletek powlekanych.

Noxizol
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Noxizol stworzony został z myślą o pacjentach dorosłych, borykających się z problemem bezsenności, w celu jej krótkotrwałej terapii.

Dawkowanie

Lek zażywamy doustnie, bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek. Szczegółowych informacji dotyczących jego dawkowania udzieli nam lekarz specjalista, po przeprowadzeniu badań oraz postawieniu odpowiedniej diagnozy. Należy pamiętać, by nie przekraczać zaleconej dawki, a także, by lek odstawiać stopniowo.

Możliwe skutki uboczne

W trakcie kuracji możemy doświadczyć pewnych efektów ubocznych, do których zalicza się: bóle i zawroty głowy, podwójne widzenie, uczucie otępienia, wzmożona senność w ciągu dnia, osłabienie siły mięśni, obniżenie libido, nudności, wymioty, biegunki, nerwowość, urojenia, napady wściekłości, omamy, lunatykowanie, psychozy, koszmary senne, zaburzenia pamięci oraz zmiany w zachowaniu. Aby uniknąć wystąpienia groźnych reakcji niepożądanych, na czas terapii należy powstrzymać się od spożywania alkoholu. Ze względu na fakt, iż Noxizol upośledza sprawność psychomotoryczną, nie zaleca się również w prowadzenia pojazdów mechanicznych w trakcie jego stosowania.

Przeciwwskazania

Leku nie wolno stosować w przypadku nadwrażliwości pacjenta na którykolwiek z jego składników, występujących u niego ciężkich zaburzeń funkcjonowania wątroby, trudności z oddychaniem w trakcie snu, miastenii, ciężkiej niewydolności oddechowej, choroby alkoholowej, skłonności do złamań, okresu ciąży i laktacji. Osoby, które zażywają jakiekolwiek inne leki powinny poinformować o tym lekarza.

Noxizol0LekOpinie.pl2014-11-28 21:16:55Noxizol to lek przeciwdziałający bezsenności. Jego substancja aktywna to zolpidem – substancja z grupy benzodiazepin. Poprzez stymulację receptorów GABAA,zolpidem daje silny efekt nasenny. Na efekt terapeutyczny oczekujemy bardzo krótko, gdyż lek rozpoczyna swoje działanie już po 15-30 minutach od zażycia. Zakupimy go wyłącznie na receptę, w postaci tabletek powlekanych.
Producent:
Actavis
Substancja czynna:
zolpidem
Strona zawiera informacje o leku Noxizol cena, pobierz Noxizol ulotka, dedykowane Noxizol forum, wpływ Noxizol na prowadzenie pojazdów, czy Noxizol jest refundowany? - czyli Noxizol refundacja, a także interakcje Noxizol a karmienie piersią, zalecane Noxizol dawkowanie, stosowanie Noxizol w ciąży, Noxizol opinie o leku, tanie Noxizol zamienniki, interakcje leku Noxizol a alkohol.

1 opinia o Noxizol

Znasz Noxizol? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Noxizol


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mi trochę pomogło, jednak może to rzecz zależna od osoby. W każdym razie przetestować zawsze warto. Jeśli o moją osobę chodzi to polecam. Powodzenia.

    Autor opinii: Uniewit, dodano: 25 kwietnia 2017