Miravil

Średnia ocena:Brak ocen

Miravil to lek o działaniu przeciwdepresyjnym oraz przeciwlękowym, który powstał na bazie sertraliny. Jest to substancja, której zadaniem jest zmniejszanie wychwytu zwrotnego serotoniny ze szczelin pomiędzy neuronami. Większy poziom serotoniny zapewnia lepsze pobudzenie komórek nerwowych naszego organizmu, co skutkuje lepszym samopoczuciem. Lek zakupimy na receptę, pod postacią tabletek.

Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Miravil powstał z myślą o pacjentach dorosłych, cierpiących na ciężkie epizody depresyjne, zespół stresu pourazowego, zaburzenia lękowe z napadami agorafobii lub też bez nich, fobię społeczną, a także o dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia, u których zdiagnozowano zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne.

Dawkowanie

Miravil przyjmujemy doustnie, niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków. Decyzję dotyczącą dawkowania leku podejmuje lekarz psychiatra i należy ściśle przestrzegać jego wskazówek.

Możliwe skutki uboczne

U części pacjentów po zastosowaniu leku mogą pojawić się objawy niepożądane kuracji, takie jak: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, uczucie suchości w ustach, bezsenność lub też wzmożona senność, bóle i zawroty głowy, drżenia mięśniowe, jadłowstręt, lęki, niedoczulica, szumy w uszach, zaburzenia widzenia, kołatania serca, nadmierne ziewanie, uderzenia gorąca, wzmożone pocenie się, nieregularne krwawienia miesiączkowe, zaburzenia libido, wysypka, euforia, uczucie ogólnego zmęczenia, bóle w klatce piersiowej, objawy depresyjne, tachykardia, rozszerzenie źrenic, omamy oraz omdlenia.

Przeciwwskazania

Miravil nie jest przeznaczony dla osób, które są uczulone na którykolwiek z jego składników. Pamiętajmy, by osoby cierpiące na jaskrę, padaczkę, niewydolność wątroby oraz cukrzycę przed rozpoczęciem kuracji poinformowały o swoim stanie lekarza.

Miravil0LekOpinie.pl2016-04-04 17:52:15Miravil to lek o działaniu przeciwdepresyjnym oraz przeciwlękowym, który powstał na bazie sertraliny. Jest to substancja, której zadaniem jest zmniejszanie wychwytu zwrotnego serotoniny ze szczelin pomiędzy neuronami. Większy poziom serotoniny zapewnia lepsze pobudzenie komórek nerwowych naszego organizmu, co skutkuje lepszym samopoczuciem. Lek zakupimy na receptę, pod postacią tabletek.
Producent:
Orion
Substancja czynna:
sertralina
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Miravil cena, pobierz Miravil ulotka, dedykowane Miravil forum, wpływ Miravil na prowadzenie pojazdów, czy Miravil jest refundowany? - czyli Miravil refundacja, a także interakcje Miravil a karmienie piersią, zalecane Miravil dawkowanie, stosowanie Miravil w ciąży, Miravil opinie o leku, tanie Miravil zamienniki, interakcje leku Miravil a alkohol.

2 opinii o Miravil

Znasz Miravil? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Miravil


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. biore miravil od tygodnia na poczatku bralem 50 po tygodniu 100 i mam wszystkie skutki uboczne łacznie z lękiem który mnie zabija co robic dalej???

    Autor opinii: maciek, dodano: 6 marca 2019
  2. Czy ten środek może być brany przez pacjentów z nadciśnieniem tętniczym? Z góry uprzejmie dziękuję za informację.

    Autor opinii: Sabin, dodano: 25 kwietnia 2017