Miansegen

Średnia ocena:Brak ocen

Miansegen jest czteropierścieniowym lekiem przeciwdepresyjnym. Jego substancją aktywną jest mianseryna – związek chemiczny, blokujący jeden z receptorów adrenergicznych oraz zwiększający poziom noradrenaliny w mózgu, dający efekt przeciwlękowy i uspokajający. Mianseryna pomaga także w walce z bezsennością – ułatwia zasypianie, wydłuża sen oraz pogłębia go, zapewniając maksymalny poziom odpoczynku. Jak wszystkie leki działające bezpośrednio na ośrodkowy układ nerwowy, możemy ją zakupić wyłącznie na receptę.

Miansegen
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazana

Miansegen przeznaczony jest dla pacjentów cierpiących na różnego rodzaju zaburzenia depresyjne, w szczególności zaś te, które wymagają działania uspokajającego.

Dawkowanie

Lek zażywamy doustnie. Tabletkę należy połknąć w całości i popić dużą ilością wody, niezależnie od spożywanych posiłków. Decyzję o dawkowaniu i częstotliwości zażywania preparatu podejmuje lekarz specjalista i należy bezwzględnie przestrzegać jego zaleceń.

Możliwe skutki uboczne

Liczba efektów niepożądanych, które może wywoływać omawiany lek jest stosunkowo nieduża. Zaliczają się do nich: zaburzenia widzenia, nadmierna senność, suchość w ustach, skórne reakcje nadwrażliwości, mlekotok, bóle stawów, tkliwość i bolesność brodawek sutkowych, drgawki lub drżenia, wzmożone pocenie się, nerwowość oraz nadpobudliwość. Aby uniknąć innych reakcji ubocznych na czas kuracji zaleca się odstawienie napojów alkoholowych, nie jest także wskazane prowadzenie pojazdów mechanicznych.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników oraz kobiety w ciąży. Pamiętajmy, by skonsultować się z lekarzem w przypadku gdy cierpimy na manię, cukrzycę, jaskrę, padaczkę lub też mamy problemy z wątrobą czy nerkami. Należy także poinformować specjalistę o wszystkich zażywanych przez nas lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Miansegen0LekOpinie.pl2014-07-31 20:14:13Miansegen jest czteropierścieniowym lekiem przeciwdepresyjnym. Jego substancją aktywną jest mianseryna – związek chemiczny, blokujący jeden z receptorów adrenergicznych oraz zwiększający poziom noradrenaliny w mózgu, dający efekt przeciwlękowy i uspokajający. Mianseryna pomaga także w walce z bezsennością – ułatwia zasypianie, wydłuża sen oraz pogłębia go, zapewniając maksymalny poziom odpoczynku. Jak wszystkie leki działające bezpośrednio na ośrodkowy układ nerwowy, możemy ją zakupić wyłącznie na receptę.
Producent:
Generics
Substancja czynna:
mianseryna
Strona zawiera informacje o leku Miansegen cena, pobierz Miansegen ulotka, dedykowane Miansegen forum, wpływ Miansegen na prowadzenie pojazdów, czy Miansegen jest refundowany? - czyli Miansegen refundacja, a także interakcje Miansegen a karmienie piersią, zalecane Miansegen dawkowanie, stosowanie Miansegen w ciąży, Miansegen opinie o leku, tanie Miansegen zamienniki, interakcje leku Miansegen a alkohol.

2 opinii o Miansegen

Znasz Miansegen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Miansegen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie wiem czy powinno się polecić ten środek. Polecam sprawdzić samodzielnie.

    Autor opinii: Zyta, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Ja dopiero od wczoraj biorę ale zaraz zasnęłam, choć wcześniej miałam ogromne problemy ze snem.

    Autor opinii: basia63, dodano: 6 stycznia 2015