Lavistina

Średnia ocena:Brak ocen

Lavistina to lek, zwalczający schorzenia ucha wewnętrznego, które objawiają się zawrotami głowy, szumem w uszach czy też upośledzeniem słuchu. Lek stworzony jest na bazie dichlorowodorku betahistyny, którego zadaniem jest poprawa ukrwienia błędnika – struktury znajdującej się w uchu wewnętrznym, odpowiedzialnej za zachowanie równowagi oraz płynne, skoordynowane ruchy człowieka. Preparat dostępny jest pod postacią tabletek, wyłącznie na receptę.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych, cierpiących na różnego typu choroby ucha wewnętrznego, wiążące się z niedokrwieniem i, co za tym idzie, niedokrwieniem struktur błędnika.

Dawkowanie

Lavistinę stosujemy doustnie. Decyzję o dawkowaniu podejmuje lekarz specjalista i należy bezwzględnie przestrzegać jego wskazówek. Należy pamiętać, że w przypadku stosowania tego leku, poprawa może nastąpić dopiero po kilku tygodniach.

Możliwe skutki uboczne

U części pacjentów po zażyciu preparatu mogą wystąpić pewne efekty niepożądane. Zalicza się do nich: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, wzmożoną senność, bóle i zawroty głowy i niekiedy reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Lavistina nie powinna być stosowana przez osoby uczulone na którąkolwiek z substancji w nim występujących, a także cierpiących na astmę oskrzelową, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy czy też guz chromochłonny nadnerczy.

Lavistina0LekOpinie.pl2016-10-29 14:57:05Lavistina to lek, zwalczający schorzenia ucha wewnętrznego, które objawiają się zawrotami głowy, szumem w uszach czy też upośledzeniem słuchu. Lek stworzony jest na bazie dichlorowodorku betahistyny, którego zadaniem jest poprawa ukrwienia błędnika – struktury znajdującej się w uchu wewnętrznym, odpowiedzialnej za zachowanie równowagi oraz płynne, skoordynowane ruchy człowieka. Preparat dostępny jest pod postacią tabletek, wyłącznie na receptę.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
dichlorowodorek betahistyny
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Lavistina cena, pobierz Lavistina ulotka, dedykowane Lavistina forum, wpływ Lavistina na prowadzenie pojazdów, czy Lavistina jest refundowany? - czyli Lavistina refundacja, a także interakcje Lavistina a karmienie piersią, zalecane Lavistina dawkowanie, stosowanie Lavistina w ciąży, Lavistina opinie o leku, tanie Lavistina zamienniki, interakcje leku Lavistina a alkohol.

1 opinia o Lavistina

Znasz Lavistina? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Lavistina


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy kobieta w ciąży może zażywać ten specyfik?

    Autor opinii: Kordula, dodano: 25 kwietnia 2017