Kalms

Średnia ocena:Brak ocen

Kalms to naturalny suplement diety pomagający nam zwalczyć stres. Zawiera w swoim składzie sproszkowane szyszki chmielu, wyciąg z goryczki oraz waleriany, znanej od wieków ze swoich relaksacyjnych właściwości. Kalms szczególnie polecany jest osobom przepracowanym, żyjącym w ciągłym stresie, prowadzącym szybki styl życia, a także często popadającym w rozdrażnienie. Możemy go również stosować jako bezpieczny środek ułatwiający zasypianie. Bardzo ważną zaletą produktu jest fakt, że nie osłabia on naszych zdolności umysłowych – przyjmując go ciągle możemy pracować na najwyższych obrotach.

Kalms
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat zaleca się osobom powyżej 12. roku życia, narażonym na okresowe napady stresu, napięcia lub podenerwowania.

Dawkowanie

Kalms stosujemy doustnie, tabletki popijając wodą. Kiedy zależy nam na zredukowaniu stresu, zaleca się przyjmowanie 3 tabletek, 3-4 razy dziennie. W przypadku gdy preparat ma pomóc nam zasnąć, należy zażyć 3 tabletki na około 30 minut przed snem.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli stosujemy produkt zgodnie z zaleceniami, nie powinniśmy doświadczyć żadnych efektów niepożądanych jego stosowania.

Przeciwwskazania

Suplement Kalms nie jest przeznaczony dla osób nadwrażliwych na choć jeden z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem terapii powinny zasięgnąć porady lekarza.

Kalms0LekOpinie.pl2014-10-05 15:58:12Kalms to naturalny suplement diety pomagający nam zwalczyć stres. Zawiera w swoim składzie sproszkowane szyszki chmielu, wyciąg z goryczki oraz waleriany, znanej od wieków ze swoich relaksacyjnych właściwości. Kalms szczególnie polecany jest osobom przepracowanym, żyjącym w ciągłym stresie, prowadzącym szybki styl życia, a także często popadającym w rozdrażnienie. Możemy go również stosować jako bezpieczny środek ułatwiający zasypianie. Bardzo ważną zaletą produktu jest fakt, że nie osłabia on naszych zdolności umysłowych – przyjmując go ciągle możemy pracować na najwyższych obrotach.
Producent:
Lanes
Strona zawiera informacje o leku Kalms cena, pobierz Kalms ulotka, dedykowane Kalms forum, wpływ Kalms na prowadzenie pojazdów, czy Kalms jest refundowany? - czyli Kalms refundacja, a także interakcje Kalms a karmienie piersią, zalecane Kalms dawkowanie, stosowanie Kalms w ciąży, Kalms opinie o leku, tanie Kalms zamienniki, interakcje leku Kalms a alkohol.

2 opinii o Kalms

Znasz Kalms? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Kalms


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dopiero zacznę przyjmować. Niedługo dodam więcej przemyśleń.

    Autor opinii: Pakosław, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Mnie naprawdę pomógł.

    Autor opinii: Anonim, dodano: 2 czerwca 2015