Hova

Średnia ocena:Brak ocen

Hova jest ziołowym lekiem o działaniu nasennym oraz delikatnie uspokajającym. Jego główny składnik to wyciąg z kozłka lekarskiego, potocznie nazywanego walerianą, który od wielu lat polecany jest osobom podenerwowanym, mającym problemy z zasypianiem i z jakością snu. Dodatkowo preparat zawiera wyciąg z szyszek chmielu, mającym podobne zastosowanie – zawarte w nim substancje hamują przesyłanie impulsów przez korę nerwową, co daje efekt wyciszający i uspokajający. Zakupimy go bez recepty, w postaci tabletek.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek przeznaczony jest dla pacjentów, którzy ukończyli 12. rok życia, mających problemy z zasypianiem oraz ze skróceniem fazy REM snu, a także dla osób podenerwowanych, w celu złagodzenia napięcia nerwowego.

Dawkowanie

Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Gdy przyjmujemy go w celu łatwiejszego zaśnięcia, zalecana dawka to dwie tabletki zażyte 30 minut przed snem, zaś gdy lek ma pomóc nam w uspokojeniu nerwów, należy przyjmować jedną tabletkę 1-3 razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na delikatne działanie leku, nie powinien być on przyczyną wystąpienia żadnych efektów ubocznych. Należy jedynie pamiętać, by w trakcie kuracji nie spożywać alkoholu.

Przeciwwskazania

Hova nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dla osób, które są uczulone na chociaż jeden z występujących w leku składników.

Hova0LekOpinie.pl2014-10-07 14:09:40Hova jest ziołowym lekiem o działaniu nasennym oraz delikatnie uspokajającym. Jego główny składnik to wyciąg z kozłka lekarskiego, potocznie nazywanego walerianą, który od wielu lat polecany jest osobom podenerwowanym, mającym problemy z zasypianiem i z jakością snu. Dodatkowo preparat zawiera wyciąg z szyszek chmielu, mającym podobne zastosowanie – zawarte w nim substancje hamują przesyłanie impulsów przez korę nerwową, co daje efekt wyciszający i uspokajający. Zakupimy go bez recepty, w postaci tabletek.
Producent:
Biofarm
Strona zawiera informacje o leku Hova cena, pobierz Hova ulotka, dedykowane Hova forum, wpływ Hova na prowadzenie pojazdów, czy Hova jest refundowany? - czyli Hova refundacja, a także interakcje Hova a karmienie piersią, zalecane Hova dawkowanie, stosowanie Hova w ciąży, Hova opinie o leku, tanie Hova zamienniki, interakcje leku Hova a alkohol.

1 opinia o Hova

Znasz Hova? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Hova


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mi jakby ulżyło, lecz być może to rzecz zależna od osoby. Ale cenowo wychodzi chyba korzystnie, stąd wiele ryzyka nie ma.

    Autor opinii: Dorota, dodano: 25 kwietnia 2017