Ginkofar

Średnia ocena:Brak ocen

Ginkofar jest lekiem poprawiającym krążenie w naczyniach zarówno obwodowych jak i mózgowych. Jego głównym składnikiem jest wyciąg z miłorzębu japońskiego, który jest doskonałym źródłem ginkoflawonoglikozydów – substancji ułatwiających przepływ krwi w naczyniach, zapobiegających zmianom miażdżycowym i zakrzepowo-zatorowym. Preparat odpowiada także za stymulację tworzenia nowych naczyniek krwionośnych, poprawę koncentracji i sprawności zarówno fizycznej jak i psychicznej. Dostępny jest bez recepty.

Ginkofar
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych, cierpiących na zaburzenia krążenia mózgowego, objawiającymi się bólami i zawroty głowy, problemami z pamięcią i koncentracją, szumami w uszach, a także w terapii miażdżycy i zaburzeń krążenia obwodowego, powodujących słabsze słyszenie i widzenie, a także uczucie zimna w stopach i dłoniach.

Dawkowanie

Ginkofar stosujemy doustnie. Tabletkę połykamy, popijając wodą, najlepiej tuż po spożytym posiłku. Jeżeli cierpimy na zaburzenia krążenia mózgowego, zaleca się zażywanie jednej tabletki trzy razy dziennie, zaś w przypadku problemów z krążeniem obwodowym – jednej tabletki dwa razy dziennie. Pamiętajmy, by terapia nie trwała dłużej niż 8-12 miesięcy.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane terapii omawianym lekiem występują bardzo rzadko. Możemy doświadczyć bólów głowy, skórnych reakcji nadwrażliwości oraz różnego rodzaju problemów żołądkowo-jelitowych.

Przeciwwskazania

Ginkofar nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także przez osoby uczulone na chociaż jeden z jego składników. Zaleca się, by pacjenci zażywający jakiekolwiek inne leki, a w szczególności preparaty moczopędne i obniżające krzepliwość krwi zgłosiły ten fakt lekarzowi przed rozpoczęciem terapii.

Ginkofar0LekOpinie.pl2014-07-29 16:26:12Ginkofar jest lekiem poprawiającym krążenie w naczyniach zarówno obwodowych jak i mózgowych. Jego głównym składnikiem jest wyciąg z miłorzębu japońskiego, który jest doskonałym źródłem ginkoflawonoglikozydów – substancji ułatwiających przepływ krwi w naczyniach, zapobiegających zmianom miażdżycowym i zakrzepowo-zatorowym. Preparat odpowiada także za stymulację tworzenia nowych naczyniek krwionośnych, poprawę koncentracji i sprawności zarówno fizycznej jak i psychicznej. Dostępny jest bez recepty.
Producent:
Biofarm
Substancja czynna:
ginko biloba
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Ginkofar cena, pobierz Ginkofar ulotka, dedykowane Ginkofar forum, wpływ Ginkofar na prowadzenie pojazdów, czy Ginkofar jest refundowany? - czyli Ginkofar refundacja, a także interakcje Ginkofar a karmienie piersią, zalecane Ginkofar dawkowanie, stosowanie Ginkofar w ciąży, Ginkofar opinie o leku, tanie Ginkofar zamienniki, interakcje leku Ginkofar a alkohol.

1 opinia o Ginkofar

Znasz Ginkofar? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Ginkofar


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Specyfik zwrócił moją uwagę swoją ceną i muszę przyznać, że ogólnie przyzwoicie się póki co spisuje. Gdyby cokolwiek się tu zmieniło zgłoszę kolejny wpis.

    Autor opinii: Augustyn, dodano: 25 kwietnia 2017