Fluoxetin Polpharma

Średnia ocena:Brak ocen

Fluoxetin Polpharma to lek o działaniu przeciwdepresyjnym, który zaliczany jest do grupy SSRI – selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Jego substancją aktywną jest znana nam wszystkim ze sławnego Prozacu fluoksetyna – substancja, której zadaniem jest zwiększanie poziomu serotoniny w szczelinach pomiędzy komórkami nerwowymi naszego organizmu. Lek można zakupić pod postacią kapsułek twardych, wyłącznie na receptę.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Fluoxetin Polpharma powstał z myślą o pacjentach dorosłych, cierpiących na epizody depresyjne o różnorodnym nasileniu, bulimię oraz zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne.

Dawkowanie

Lek najczęściej zaleca się stosować w dwóch dawkach podzielonych, jednak ostateczna decyzja dotycząca jego dawkowania należy do lekarza psychiatry. Pamiętajmy, że preparat powinien być odstawiany stopniowo.

Możliwe skutki uboczne

U niektórych pacjentów, przyjmujących regularnie Fluoxetin Polpharma mogą pojawić się efekty uboczne terapii, takie jak: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, dreszcze, nadwrażliwość na światło, zespół serotoninowy, świąd, wysypka, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, zapalenie naczyń, zaburzenia snu, euforia, anoreksja, niepokój psychoruchowy, drgawki, reakcje maniakalne, omamy, ból i zawroty głowy, mlekotok, zaburzenia libido, łysienie oraz wzmożone pocenie się.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed rozpoczęciem kuracji powinny o swojej sytuacji poinformować lekarza.

Fluoxetin Polpharma0LekOpinie.pl2016-04-04 17:46:09Fluoxetin Polpharma to lek o działaniu przeciwdepresyjnym, który zaliczany jest do grupy SSRI – selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Jego substancją aktywną jest znana nam wszystkim ze sławnego Prozacu fluoksetyna – substancja, której zadaniem jest zwiększanie poziomu serotoniny w szczelinach pomiędzy komórkami nerwowymi naszego organizmu. Lek można zakupić pod postacią kapsułek twardych, wyłącznie na receptę.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
fluoksetyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Fluoxetin Polpharma cena, pobierz Fluoxetin Polpharma ulotka, dedykowane Fluoxetin Polpharma forum, wpływ Fluoxetin Polpharma na prowadzenie pojazdów, czy Fluoxetin Polpharma jest refundowany? - czyli Fluoxetin Polpharma refundacja, a także interakcje Fluoxetin Polpharma a karmienie piersią, zalecane Fluoxetin Polpharma dawkowanie, stosowanie Fluoxetin Polpharma w ciąży, Fluoxetin Polpharma opinie o leku, tanie Fluoxetin Polpharma zamienniki, interakcje leku Fluoxetin Polpharma a alkohol.

1 opinia o Fluoxetin Polpharma

Znasz Fluoxetin Polpharma? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Fluoxetin Polpharma


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy ten lek może być przyjmowany przez osoby po zawale? Z góry uprzejmie dziękuję za informację.

    Autor opinii: Trzebomysł, dodano: 25 kwietnia 2017