ExtraSpasmina

Średnia ocena:Brak ocen

ExtraSpasmina to łagodnie działający, ziołowy lek ułatwiający wyciszenie się oraz zmniejszający trudności z zasypianiem. W jego skład wchodzi wyciąg z ziela melisy oraz wyciąg z kozłka lekarskiego (popularnie zwanego walerianą), których połączone działanie pomaga spokojnie zasnąć oraz zlikwidować stany napięcia, a także magnez i witamina B6, czyli związki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Preparat dostępny jest bez recepty.

ExtraSpasmina
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek stworzony został z myślą o pacjentach, którzy ukończyli 12. rok życia, mających trudności z zaśnięciem, a także cierpiących na łagodne stany zaburzenia równowagi emocjonalnej w celu uspokojenia i poprawy nastroju.

Dawkowanie

ExtraSpasminę należy przyjmować doustnie. Zalecaną przez specjalistów dawką są dwie kapsułki zażywane 2­3 razy na dobę, w zależności od nasilenia objawów. W przypadku trudności z zasypianiem, należy przyjąć dwie kapsułki na około 30­60 minut przed udaniem się na spoczynek.

Możliwe skutki uboczne

U niektórych pacjentów stosujących omawiany lek mogą wystąpić niepożądane reakcje organizmu, do których zaliczamy nudności, wymioty oraz bóle brzucha.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać chorzy nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Nie należy go również podawać pacjentom cierpiącym na nużliwość mięśniową, bloki w sercu, hipermagnezemię oraz niewydolność nerek. ExtraSpasmina jest przeciwwskazana w okresie ciąży i laktacji.

ExtraSpasmina0LekOpinie.pl2015-02-22 19:31:51ExtraSpasmina to łagodnie działający, ziołowy lek ułatwiający wyciszenie się oraz zmniejszający trudności z zasypianiem. W jego skład wchodzi wyciąg z ziela melisy oraz wyciąg z kozłka lekarskiego (popularnie zwanego walerianą), których połączone działanie pomaga spokojnie zasnąć oraz zlikwidować stany napięcia, a także magnez i witamina B6, czyli związki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Preparat dostępny jest bez recepty.
Producent:
Herbapol
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku ExtraSpasmina cena, pobierz ExtraSpasmina ulotka, dedykowane ExtraSpasmina forum, wpływ ExtraSpasmina na prowadzenie pojazdów, czy ExtraSpasmina jest refundowany? - czyli ExtraSpasmina refundacja, a także interakcje ExtraSpasmina a karmienie piersią, zalecane ExtraSpasmina dawkowanie, stosowanie ExtraSpasmina w ciąży, ExtraSpasmina opinie o leku, tanie ExtraSpasmina zamienniki, interakcje leku ExtraSpasmina a alkohol.

1 opinia o ExtraSpasmina

Znasz ExtraSpasmina? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o ExtraSpasmina


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mi nieco ulżyło, lecz możliwe, że to kwestia zależna od osoby. W każdym razie sprawdzić jak najbardziej można. Jeśli o moją osobę chodzi to mogę polecić. Dziękuję.

    Autor opinii: Larysa, dodano: 25 kwietnia 2017