Deprim

Średnia ocena:Brak ocen

Deprim to dostępny bez recepty lek o łagodnym działaniu poprawiającym samopoczucie i nastrój. Stworzony został na bazie wyciągu z dziurawca. Roślina ta zawiera w sobie substancje zwane hiperycynami, które wykazują działanie podobne do wielu leków przeciwdepresyjnych dostępnych na receptę – podwyższają poziom neuroprzekaźnika, serotoniny, w ośrodkowym układzie nerwowym, co ma prowadzić do lepszego samopoczucia i likwidacji epizodów depresyjnych.

Deprim
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek polecany jest pacjentom dorosłym i dzieciom, które ukończyły 7. rok życia, cierpiącym na łagodne obniżenie nastroju, stany depresyjne z towarzyszącą im obniżoną aktywnością czy też apatią, a także w wahaniach nastroju wywołanych zmianami w pogodzie.

Dawkowanie

Deprim przyjmujemy doustnie. Tabletki połykamy i popijamy wodą, niezależnie od spożywanych posiłków. Zalecaną dawką leku jest jedna tabletka przyjęta trzy razy dziennie. Jeżeli po czterech tygodniach terapii nie zauważymy poprawy, należy skonsultować się z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Do efektów ubocznych kuracji zaliczamy problemy żołądkowo-jelitowe, zmęczenie, skórne reakcje alergiczne oraz niepokój. Aby uniknąć reakcji fototoksycznych, podczas stosowania leku nie należy narażać się na nadmierne promieniowanie słoneczne.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci uczuleni na którykolwiek z jego składników. Deprimu nie należy stosować równocześnie z glikozydami naparstnicy, doustnymi środkami antykoncepcyjnymi, teofiliną, lekami przeciwmigrenowymi, przeciwdepresyjnymi, przeciwzakrzepowymi, immunosupresyjnymi oraz preparatami przeciwwirusowymi.

Deprim0LekOpinie.pl2015-05-01 18:44:31Deprim to dostępny bez recepty lek o łagodnym działaniu poprawiającym samopoczucie i nastrój. Stworzony został na bazie wyciągu z dziurawca. Roślina ta zawiera w sobie substancje zwane hiperycynami, które wykazują działanie podobne do wielu leków przeciwdepresyjnych dostępnych na receptę – podwyższają poziom neuroprzekaźnika, serotoniny, w ośrodkowym układzie nerwowym, co ma prowadzić do lepszego samopoczucia i likwidacji epizodów depresyjnych.
Producent:
Sandoz
Substancja czynna:
ziele dziurawca
Strona zawiera informacje o leku Deprim cena, pobierz Deprim ulotka, dedykowane Deprim forum, wpływ Deprim na prowadzenie pojazdów, czy Deprim jest refundowany? - czyli Deprim refundacja, a także interakcje Deprim a karmienie piersią, zalecane Deprim dawkowanie, stosowanie Deprim w ciąży, Deprim opinie o leku, tanie Deprim zamienniki, interakcje leku Deprim a alkohol.

1 opinia o Deprim

Znasz Deprim? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Deprim


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Po przetestowaniu produktów konkurencyjnych zauważam, iż na mnie najkorzystniej działa tylko ten preparat. Dlatego też uznaję go za godny rekomendacji.

    Autor opinii: Mieszko, dodano: 25 kwietnia 2017