Deprexetin

Średnia ocena:Brak ocen

Deprexetin to lek wykazujący działanie przeciwdepresyjne, należący do grupy SSRI – selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Jego substancją aktywną jest fluoksetyna – substancja, której zadaniem jest hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny, co ma bezpośredni związek z poprawą samopoczucia przyjmujących lek pacjentów. Lek zakupimy pod postacią kapsułek, wyłącznie na receptę.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych. Może być stosowany w przypadku zaburzeń depresyjnych, zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych, a także u osób cierpiących na bulimię.

Dawkowanie

Deprexetin jest przeznaczony do stosowania doustnego. Lek najczęściej przyjmuje się rano i wieczorem, jednak ostateczna decyzja dotycząca jego dawkowania należy do lekarza psychiatry.

Możliwe skutki uboczne

Po zastosowaniu Deprexetinu u części pacjentów mogą wystąpić następujące objawy niepożądane: biegunki, nudności, suchość w jamie ustnej, niepokój, drgawki, wzmożona potliwość, lęki, bezsenność lub też wzmożona senność, wzdęcia, wymioty, zaparcia, zmiany w apetycie, zaburzenia libido, zmiany w odczuwaniu smaku, uczucie ogólnego zmęczenia, nadpobudliwość, świąd, pokrzywka, zaczerwienienie skóry, nieregularne, bolesne miesiączki, kołatania serca, uderzenia gorąca, utrata wagi, gorączka, dreszcze, zaburzenia w oddawaniu moczu oraz zaburzenia widzenia.

Przeciwwskazania

Lek nie powinien być stosowany przez osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące jakiekolwiek inne leki przed rozpoczęciem kuracji powinny poinformować o swojej sytuacji lekarza.

Deprexetin0LekOpinie.pl2016-04-04 17:42:44Deprexetin to lek wykazujący działanie przeciwdepresyjne, należący do grupy SSRI – selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Jego substancją aktywną jest fluoksetyna – substancja, której zadaniem jest hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny, co ma bezpośredni związek z poprawą samopoczucia przyjmujących lek pacjentów. Lek zakupimy pod postacią kapsułek, wyłącznie na receptę.
Producent:
Pharmaswiss
Substancja czynna:
fluoksetyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Deprexetin cena, pobierz Deprexetin ulotka, dedykowane Deprexetin forum, wpływ Deprexetin na prowadzenie pojazdów, czy Deprexetin jest refundowany? - czyli Deprexetin refundacja, a także interakcje Deprexetin a karmienie piersią, zalecane Deprexetin dawkowanie, stosowanie Deprexetin w ciąży, Deprexetin opinie o leku, tanie Deprexetin zamienniki, interakcje leku Deprexetin a alkohol.

1 opinia o Deprexetin

Znasz Deprexetin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Deprexetin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
  1. Środek zwrócił moją uwagę swoją obietnicą i muszę przyznać, że ogólnie nie najgorzej się jak dotychczas spisuje. Gdyby coś się w temacie zmieniło napiszę następny wpis.

    Autor opinii: Klementyn, dodano: 25 kwietnia 2017