Allergo-COMOD

Średnia ocena:Brak ocen

Allergo-COMOD to lek o działaniu przeciwalergicznym. Należy on do grupy nieco mniej popularnych w leczeniu tego typu dolegliwości kromoglikanów. Działanie preparatu polega na uszczelnieniu drobnych naczyń i zapobiegnięciu wysiękowi z nosa, który bardzo często towarzyszy katarowi siennemu. Ze względu na to, że pełne działanie preparatu jest widoczne dopiero po 2-4 tygodniach, należy pamiętać o rozpoczęciu kuracji odpowiednio wcześnie, przed okresem pylenia. Allergo-COMOD dostępny jest w postaci aerozolu do nosa.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek przeznaczony jest dla pacjentów cierpiących na całoroczny lub też sezonowy alergiczny nieżyt nosa.

Dawkowanie

Allergo-COMOD stosujemy donosowo. Najczęściej zalecanym przez lekarza dawkowaniem jest 1 aplikacja do każdego otworu nosowego, w zależności od stopnia nasilenia objawów, 3-6 razy na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Skutki uboczne terapii omawianym lekiem pojawiają się stosunkowo rzadko. Zaliczamy do nich: krwawienia z nosa, bóle głowy, chrypkę oraz kaszel.

Przeciwwskazania

Lek przeciwwskazany jest u kobiet w I trymestrze ciąży, nie zaleca się również stosowanie go w pozostałych trymestrach oraz w okresie karmienia piersią. Nie powinni sięgać po niego pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników.

Allergo-COMOD0LekOpinie.pl2017-01-04 14:32:33Allergo-COMOD to lek o działaniu przeciwalergicznym. Należy on do grupy nieco mniej popularnych w leczeniu tego typu dolegliwości kromoglikanów. Działanie preparatu polega na uszczelnieniu drobnych naczyń i zapobiegnięciu wysiękowi z nosa, który bardzo często towarzyszy katarowi siennemu. Ze względu na to, że pełne działanie preparatu jest widoczne dopiero po 2-4 tygodniach, należy pamiętać o rozpoczęciu kuracji odpowiednio wcześnie, przed okresem pylenia. Allergo-COMOD dostępny jest w postaci aerozolu do nosa.
Producent:
Ursapharm
Substancja czynna:
kromoglikan disodowy
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Allergo-COMOD cena, pobierz Allergo-COMOD ulotka, dedykowane Allergo-COMOD forum, wpływ Allergo-COMOD na prowadzenie pojazdów, czy Allergo-COMOD jest refundowany? - czyli Allergo-COMOD refundacja, a także interakcje Allergo-COMOD a karmienie piersią, zalecane Allergo-COMOD dawkowanie, stosowanie Allergo-COMOD w ciąży, Allergo-COMOD opinie o leku, tanie Allergo-COMOD zamienniki, interakcje leku Allergo-COMOD a alkohol.

1 opinia o Allergo-COMOD

Znasz Allergo-COMOD? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Allergo-COMOD


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy kobieta w ciąży może brać ten specyfik?

    Autor opinii: Roland, dodano: 25 kwietnia 2017