Alleoptical

Średnia ocena:Brak ocen

Alleoptical to lek przeciwalergiczny, dostępny pod postacią kropli do nosa. Jego substancją aktywną jest kromoglikan sodowy, którego zadaniem jest stabilizacja błon komórek tucznych. Poprzez niedopuszczenie do ich degranulacji, lek zapobiega uwolnieniu mediatorów alergicznych, które mogą prowadzić do objawów takich jak zaczerwienienie oczu, wzmożone łzawienie czy też zapalenie spojówek. Alleoptical dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek powstał z myślą zarówno o pacjentach dorosłych, jak i o dzieciach, cierpiących na sezonowe lub całoroczne alergiczne zapalenie spojówek. Zapobiega on jego objawom, a także leczy je.

Dawkowanie

Alleoptical aplikujemy bezpośrednio do worka spojówkowego. Zaleca się stosowanie leku 4 razy dziennie, w zależności od nasilenia objawów aplikując 1 lub 2 krople do każdego oka.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy po zastosowaniu leku możemy doświadczyć efektów niepożądanych, takich jak: uczucie ciała obcego w oku, kłucie i pieczenie oka, przekrwienie oraz obrzęk spojówek.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby cierpiące na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, a także kobiety w I trymestrze ciąży.

Alleoptical0LekOpinie.pl2016-07-28 13:49:04Alleoptical to lek przeciwalergiczny, dostępny pod postacią kropli do nosa. Jego substancją aktywną jest kromoglikan sodowy, którego zadaniem jest stabilizacja błon komórek tucznych. Poprzez niedopuszczenie do ich degranulacji, lek zapobiega uwolnieniu mediatorów alergicznych, które mogą prowadzić do objawów takich jak zaczerwienienie oczu, wzmożone łzawienie czy też zapalenie spojówek. Alleoptical dostępny jest bez recepty.
Producent:
Sanofi Aventis
Substancja czynna:
kromoglikan sodu
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Alleoptical cena, pobierz Alleoptical ulotka, dedykowane Alleoptical forum, wpływ Alleoptical na prowadzenie pojazdów, czy Alleoptical jest refundowany? - czyli Alleoptical refundacja, a także interakcje Alleoptical a karmienie piersią, zalecane Alleoptical dawkowanie, stosowanie Alleoptical w ciąży, Alleoptical opinie o leku, tanie Alleoptical zamienniki, interakcje leku Alleoptical a alkohol.

1 opinia o Alleoptical

Znasz Alleoptical? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Alleoptical


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mi jakby pomogło, lecz możliwe, że to sprawa indywidualna. Niemniej sprawdzić jak najbardziej można. Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić. Pozdrawiam!

    Autor opinii: Oskar, dodano: 25 kwietnia 2017