Acesan

Średnia ocena:Brak ocen

Acesan to lek dostępny bez recepty, stworzony na bazie kwasu acetylosalicylowego. Zastosowania medyczne tego związku są bardzo szerokie. Stosujemy go w terapii bólów różnorodnego pochodzenia, niewielkich zapaleń, podwyższonej temperatury ciała, a także w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego, ze względu na jego zdolność do zmniejszania agregacji płytek krwi i co za tym idzie obniżenie ryzyko powstawania zatorów.

Acesan
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek został stworzony z myślą o pacjentach cierpiących na schorzenia, w których przydatne jest zmniejszenie krzepliwości krwi – takie jak choroba niedokrwienna serca, powikłania pozawałowe, a także w profilaktyce kolejnych zawałów, zatorów oraz udaru mózgu

Dawkowanie

Acesan zażywamy doustnie, najlepiej w trakcie posiłku. Zalecaną jego dawką dzienną jest jedna tabletka, chyba że lekarz wskaże inaczej.

Możliwe skutki uboczne

U niewielkiej części pacjentów zawierających lek występowały efekty niepożądane, takie jak: zaburzenia żołądkowo-jelitowe, dłuższe gojenie się ran czy też skórne odczyny alergiczne.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się przyjmowania leku przez pacjentów cierpiących na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, polipy nosa, astmę, zaburzenia krzepnięcia krwi, schorzenia nerek oraz niewydolność wątroby. Acesan jest również przeciwwskazany u osób uczulonych na którykolwiek z jego składników, osób przyjmujących leki przeciwcukrzycowe oraz kobiet stosujących wkładki wewnątrzmaciczne.

Acesan0LekOpinie.pl2015-01-28 14:42:37Acesan to lek dostępny bez recepty, stworzony na bazie kwasu acetylosalicylowego. Zastosowania medyczne tego związku są bardzo szerokie. Stosujemy go w terapii bólów różnorodnego pochodzenia, niewielkich zapaleń, podwyższonej temperatury ciała, a także w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego, ze względu na jego zdolność do zmniejszania agregacji płytek krwi i co za tym idzie obniżenie ryzyko powstawania zatorów.
Producent:
Sun Farm
Substancja czynna:
kwas acetylosalicylowy
Strona zawiera informacje o leku Acesan cena, pobierz Acesan ulotka, dedykowane Acesan forum, wpływ Acesan na prowadzenie pojazdów, czy Acesan jest refundowany? - czyli Acesan refundacja, a także interakcje Acesan a karmienie piersią, zalecane Acesan dawkowanie, stosowanie Acesan w ciąży, Acesan opinie o leku, tanie Acesan zamienniki, interakcje leku Acesan a alkohol.

1 opinia o Acesan

Znasz Acesan? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Acesan


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy kobieta w stanie błogosławionym może brać ten specyfik?

    Autor opinii: Drogomir, dodano: 25 kwietnia 2017