Zyx Bio

Średnia ocena:Brak ocen

Zyx Bio to lek, którego zadaniem jest likwidacja uciążliwych objawów towarzyszących reakcjom alergicznym. Powstał na bazie chlorowodorku lewocetyryzyny, substancji odpowiedzialnej za zahamowanie aktywności mediatora alergii, jakim jest histamina. Lek działa poprzez zablokowanie receptorów histaminowych H1. Na polskim rynku dostępny jest w postaci tabletek powlekanych i możemy zakupić go bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Zyx Bio powstał z myślą o pacjentach dorosłych oraz dzieciach, które przekroczyły 6. rok życia, cierpiących na objawy alergiczne, takie jak pokrzywka oraz zapalenie błony śluzowej nosa.

Dawkowanie

Preparat stosujemy doustnie. Jedną tabletkę dziennie połykamy oraz popijamy dużą ilością wody. Tabletki możemy przyjmować niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków. Po ustąpieniu objawów należy zaprzestać stosowania leku.

Możliwe skutki uboczne

U niewielkiej ilości pacjentów zażywających Zyx Bio występują objawy niepożądane kuracji, takie jak: uczucie ogólnego osłabienia, ból głowy, nadmierna senność, dolegliwości żołądkowo – jelitowe, bóle mięśniowe, agresja, skórne reakcje alergiczne oraz suchość w ustach.

Przeciwwskazania

Lek nie może być stosowany przez pacjentów nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników. Osoby cierpiące na niewydolność nerek, niewydolność wątroby oraz nietolerancję niektórych cukrów, a także kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny o swoim stanie poinformować lekarza.

Zyx Bio0LekOpinie.pl2016-05-18 13:53:33Zyx Bio to lek, którego zadaniem jest likwidacja uciążliwych objawów towarzyszących reakcjom alergicznym. Powstał na bazie chlorowodorku lewocetyryzyny, substancji odpowiedzialnej za zahamowanie aktywności mediatora alergii, jakim jest histamina. Lek działa poprzez zablokowanie receptorów histaminowych H1. Na polskim rynku dostępny jest w postaci tabletek powlekanych i możemy zakupić go bez recepty.
Producent:
Biofarm
Substancja czynna:
lewocetyryzyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Zyx Bio cena, pobierz Zyx Bio ulotka, dedykowane Zyx Bio forum, wpływ Zyx Bio na prowadzenie pojazdów, czy Zyx Bio jest refundowany? - czyli Zyx Bio refundacja, a także interakcje Zyx Bio a karmienie piersią, zalecane Zyx Bio dawkowanie, stosowanie Zyx Bio w ciąży, Zyx Bio opinie o leku, tanie Zyx Bio zamienniki, interakcje leku Zyx Bio a alkohol.

1 opinia o Zyx Bio

Znasz Zyx Bio? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Zyx Bio


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Prawdę powiedziawszy jest trochę za drogo. Ale oprócz tego warto. Mnie trochę ulżyło, lecz być może to rzecz zależna od osoby.

    Autor opinii: Florencjusz, dodano: 25 kwietnia 2017