Voltaren

Średnia ocena:Brak ocen

Voltaren to silny lek przeciwbólowy stworzony na bazie diklofenaku. Poprzez zahamowanie w naszym organizmie nadmiernej syntezy prostaglandyn, prostacyklin i tromboksanów zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, obniża temperaturę ciała oraz likwiduje wrażenia bólowe. Możemy zakupić go pod postacią tabletek, tabletek o przedłużonym uwalnianiu oraz czopków doodbytniczych. Dostępny jest wyłącznie na receptę, ze względu na swoje silne działanie.

Voltaren
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Voltaren stworzony został z myślą o pacjentach cierpiących na różnorodne postacie choroby reumatycznej, napady migreny, ostre ataki dny moczanowej, bóle pooperacyjne i pourazowe oraz silne stany bólowe często towarzyszące stanom zapalnym.

Dawkowanie

Lek w zależności od jego postaci stosujemy doustnie lub doodbytniczo. Szczegółowych informacji dotyczących dawkowania oraz częstotliwości zażywania Voltarenu udzieli nam lekarz specjalista po dokładnym zapoznaniu się z naszą historią choroby.

Możliwe skutki uboczne

Jak większość leków z grupy NLPZ, preparat może wywołać u nas efekty niepożądane, do których zaliczamy: różnorodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe, skórne zmiany alergiczne, bóle i zawroty głowy oraz niekiedy zmiany aktywności enzymów jelitowych.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci uczuleni na którykolwiek z jego składników, na inne leki NLPZ, osoby cierpiące na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, perforację przewodu pokarmowego, zapalenie odbytnicy lub odbytu, ciężką niewydolność nerek, serca lub wątroby a także kobiety w III trymestrze ciąży i karmiące piersią.

Voltaren0LekOpinie.pl2015-03-23 17:36:18Voltaren to silny lek przeciwbólowy stworzony na bazie diklofenaku. Poprzez zahamowanie w naszym organizmie nadmiernej syntezy prostaglandyn, prostacyklin i tromboksanów zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, obniża temperaturę ciała oraz likwiduje wrażenia bólowe. Możemy zakupić go pod postacią tabletek, tabletek o przedłużonym uwalnianiu oraz czopków doodbytniczych. Dostępny jest wyłącznie na receptę, ze względu na swoje silne działanie.
Producent:
Novartis
Substancja czynna:
diklofenak
Strona zawiera informacje o leku Voltaren cena, pobierz Voltaren ulotka, dedykowane Voltaren forum, wpływ Voltaren na prowadzenie pojazdów, czy Voltaren jest refundowany? - czyli Voltaren refundacja, a także interakcje Voltaren a karmienie piersią, zalecane Voltaren dawkowanie, stosowanie Voltaren w ciąży, Voltaren opinie o leku, tanie Voltaren zamienniki, interakcje leku Voltaren a alkohol.

1 opinia o Voltaren

Znasz Voltaren? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Voltaren


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Jest okej, raczej rekomenduję.

    Autor opinii: Radowid, dodano: 25 kwietnia 2017