Vocaler

Średnia ocena:Brak ocen

Vocaler to lek chroniący gardło przed podrażnieniami. Zawiera wyciąg z porostu islandzkiego i ekstrakt z korzenia prawoślazu, które nawilżają błonę śluzową gardła i jednocześnie powlekają ją ochronną warstwą. Zapobiega ona wnikaniu szkodliwych substancji, takich jak dym tytoniowy i drobnoustrojów, odpowiedzialnych za uczucie suchości w jamie ustnej czy chrypki. Vocaler zapewnia nam możliwość bezbolesnego mówienia przez długi czas, bez potrzeby odchrząknięcia. Możemy zakupić go bez recepty, pod postacią pastylek do ssania.

Vocaler
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek stosujemy u pacjentów powyżej 6. roku życia, w celu złagodzenia podrażnień śluzówki gardła i górnych dróg oddechowych, a także w profilaktyce znacznych obciążeń strun głosowych.

Dawkowanie

Vocaler stosujemy doustnie. Zalecana dawka leku to jedna tabletka wyssana do czterech razy dziennie. Jeśli po 10 dniach kuracji nie zauważymy poprawy, należy udać się do lekarza.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na swój naturalny skład, lek nie powinien powodować żadnych efektów niepożądanych, jednak w razie zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy bezzwłocznie go odstawić i zasięgnąć porady lekarskiej.

Przeciwwskazania

Vocaler nie powinien być stosowany przez pacjentów nadwrażliwych na choć jeden z jego składników, gdyż może to prowadzić do wystąpienia różnorodnych reakcji alergicznych.

Vocaler0LekOpinie.pl2014-03-26 21:42:35Vocaler to lek chroniący gardło przed podrażnieniami. Zawiera wyciąg z porostu islandzkiego i ekstrakt z korzenia prawoślazu, które nawilżają błonę śluzową gardła i jednocześnie powlekają ją ochronną warstwą. Zapobiega ona wnikaniu szkodliwych substancji, takich jak dym tytoniowy i drobnoustrojów, odpowiedzialnych za uczucie suchości w jamie ustnej czy chrypki. Vocaler zapewnia nam możliwość bezbolesnego mówienia przez długi czas, bez potrzeby odchrząknięcia. Możemy zakupić go bez recepty, pod postacią pastylek do ssania.
Producent:
Aflofarm
Strona zawiera informacje o leku Vocaler cena, pobierz Vocaler ulotka, dedykowane Vocaler forum, wpływ Vocaler na prowadzenie pojazdów, czy Vocaler jest refundowany? - czyli Vocaler refundacja, a także interakcje Vocaler a karmienie piersią, zalecane Vocaler dawkowanie, stosowanie Vocaler w ciąży, Vocaler opinie o leku, tanie Vocaler zamienniki, interakcje leku Vocaler a alkohol.

2 opinii o Vocaler

Znasz Vocaler? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vocaler


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Gdzie znajduje się lista możliwych powikłań dla tego preparatu?

    Autor opinii: Celestyna, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Jako nauczyciel tracę głos wyjątkowo często, dlatego ucieszyłam się kiedy wprowadzono te tabletki. Od razu kupiłam opakowanie i nie zawiodłam się do końca, chociaż liczyłam na lepszy efekt. Pozwala zapanować nad chrypką, chociaż nie łagodzi jej natychmiast. Lepiej zastosować przed lekcją ;)

    Autor opinii: Regina, dodano: 13 października 2015