Visaxinum

Średnia ocena:

Visaxinum to suplement diety, mający na celu poprawę wyglądu naszej cery. W przeciwieństwie do różnorodnych kremów czy toników działa od wewnątrz, stopniowo przynosząc efekty. Zawiera wyciąg z fiołka trójbarwnego, który przyspiesza usuwanie szkodliwych metabolitów z naszego organizmu, tym samym oczyszczając naszą cerę, podobnie działającą witaminę PP, wyciągi ze zwalczających wolne rodniki mniszka lekarskiego i zielonej herbaty, a także cynk – doskonałe remedium znane już w starożytnym Egipcie – i witaminę B6, mające pozytywny wpływ na metabolizm i stan wizualny naszej skóry.

Visaxinum
Średnia ocena (z 7 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Środek przeznaczony jest dla osób usiłujących zwalczyć trądzik, a także w jego profilaktyce. Ze względu na jego przeznaczenie, stworzony został głównie z myślą o młodzieży.

Dawkowanie

Preparat Visaxinum przyjmujemy doustnie, jedną tabletkę dziennie. Przekroczenie tej dawki może doprowadzić do zatrucia cynkiem, jednak są to daleko idące środki ostrożności, gdyż zatrucia takie pojawiają się bardzo rzadko.

Możliwe skutki uboczne

Przy właściwym stosowaniu tego środka efekty niepożądane nie powinny wystąpić. Wyjątkiem jest zatrucie cynkiem podczas przedawkowania Visaxinum, które może doprowadzić do niedokrwistości – nadmierna ilość cynku przyspiesza wydalanie z organizmu żelaza, niezbędnego do utrzymania prawidłowego składu krwi.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, poinformuj o tym swojego lekarza – prawdopodobnie zaleci odstawienie preparatu.

VisaxinumunratedLekOpinie.pl2013-11-17 15:32:18Visaxinum to suplement diety, mający na celu poprawę wyglądu naszej cery. W przeciwieństwie do różnorodnych kremów czy toników działa od wewnątrz, stopniowo przynosząc efekty. Zawiera wyciąg z fiołka trójbarwnego, który przyspiesza usuwanie szkodliwych metabolitów z naszego organizmu, tym samym oczyszczając naszą cerę, podobnie działającą witaminę PP, wyciągi ze zwalczających wolne rodniki mniszka lekarskiego i zielonej herbaty, a także cynk – doskonałe remedium znane już w starożytnym Egipcie – i witaminę B6, mające pozytywny wpływ na metabolizm i stan wizualny naszej skóry.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Visaxinum cena, pobierz Visaxinum ulotka, dedykowane Visaxinum forum, wpływ Visaxinum na prowadzenie pojazdów, czy Visaxinum jest refundowany? - czyli Visaxinum refundacja, a także interakcje Visaxinum a karmienie piersią, zalecane Visaxinum dawkowanie, stosowanie Visaxinum w ciąży, Visaxinum opinie o leku, tanie Visaxinum zamienniki, interakcje leku Visaxinum a alkohol.

6 opinii o Visaxinum

Znasz Visaxinum? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Visaxinum


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Ludzie to jest suplement diety – witaminki, które wzbogacą wasz mocz, ale niekoniecznie zrobią cokolwiek pożytecznego jeśli chodzi o skórę. Jeśli mi nie wierzycie to zapiszcie się do dowolnego dermatologa, pokażcie mu ulotkę od Visaxinum i niech wam odpowie czy taki suplement poprawi wam skórę…

  Autor opinii: Anonim, dodano: 3 marca 2018
 2. Myślę, że jest nieco zbyt kosztownie. Ale mimo to muszę polecić. Mnie nieco pomogło, jednak może to rzecz zależna od osoby.

  Autor opinii: Gedeon, dodano: 25 kwietnia 2017
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Jeden wielki syf … Wygórowana cena, 0 skuteczności w moim przypadku.

  Autor opinii: Adaśko, dodano: 21 sierpnia 2015
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Efekty super! Po miesiącu stosowania 80% trądziku znikło! Teraz rzadko kiedy coś wyskoczy, a jeśli już to znika po 1-2 dniach!

  Autor opinii: Wojciech, dodano: 24 lutego 2015
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Nie wiem na co to jest, bo na pewno nie na trądzik!! ZERO efektów!

  Autor opinii: tetra, dodano: 7 października 2014
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Na mnie nie działa, całe opakowanie zużyte, pic na wodę :(

  Autor opinii: Marta, dodano: 27 września 2014