Vicks MedDex

Średnia ocena:Brak ocen

Vicks MedDex to syrop zwalczający suchy kaszel. Jego substancją aktywna jest dekstrometorfan – związek hamujący odruch kaszlu już na poziomie rdzenia przedłużonego. Syrop szybko i skutecznie zwalcza kaszel, często towarzyszący różnego rodzaju infekcjom. Jego przyjemny, miodowy smak sprawia, że zażywanie leku jest przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Syrop zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek może być stosowany przez pacjentów dorosłych oraz młodzież powyżej 14. roku życia. Polecany jest w zwalczaniu suchego, nieproduktywnego kaszlu, występującego samoistnie lub w przebiegu infekcji dróg oddechowych.

Dawkowanie

Vicks MedDex stosujemy doustnie. Zalecaną dawką leku jest 1 łyżka stołowa (15 ml) przyjęta 3 razy na dobę. Maksymalna dawka syropu to 45 ml na dzień i nie należy jej przekraczać.

Możliwe skutki uboczne

U części pacjentów w trakcie kuracji omawianym lekiem mogą wystąpić objawy niepożądane, takie jak: reakcje nadwrażliwości, nudności, wymioty, biegunki oraz wzmożona senność. Stosowany przewlekle w dużych dawkach lek może mieć działanie uzależniające.

Przeciwwskazania

Nie wszyscy pacjenci mogą bezpiecznie zażywać Vicks MedDex. Nie powinny przyjmować go osoby cierpiące na astmę oskrzelową, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, zapalenie płuc, depresję oddechową, zaburzenia oddechowe o różnej etiologii, a także niewydolność wątroby. Substancji zawartych w syropie nie wolno łączyć z inhibitorami MAO. Vicks MedDex przeciwwskazany jest w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Vicks MedDex0LekOpinie.pl2018-01-24 19:06:06Vicks MedDex to syrop zwalczający suchy kaszel. Jego substancją aktywna jest dekstrometorfan – związek hamujący odruch kaszlu już na poziomie rdzenia przedłużonego. Syrop szybko i skutecznie zwalcza kaszel, często towarzyszący różnego rodzaju infekcjom. Jego przyjemny, miodowy smak sprawia, że zażywanie leku jest przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Syrop zakupimy bez recepty.
Substancja czynna:
dekstrometorfan
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Vicks MedDex cena, pobierz Vicks MedDex ulotka, dedykowane Vicks MedDex forum, wpływ Vicks MedDex na prowadzenie pojazdów, czy Vicks MedDex jest refundowany? - czyli Vicks MedDex refundacja, a także interakcje Vicks MedDex a karmienie piersią, zalecane Vicks MedDex dawkowanie, stosowanie Vicks MedDex w ciąży, Vicks MedDex opinie o leku, tanie Vicks MedDex zamienniki, interakcje leku Vicks MedDex a alkohol.

0 opinii o Vicks MedDex

Znasz Vicks MedDex? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Vicks MedDex


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność