Viburcol Compositum

Średnia ocena:Brak ocen

Viburcol Compositum to homeopatyczny produkt leczniczy, którego zadaniem jest łagodzenie niepokoju niemowląt i małych dzieci, związanego z bolesnym ząbkowaniem, kolkami czy też dyskomfortem jelitowym. Produkt powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników. Zawiera wyciąg z pokrzyku wilczej jagody, rumianku, babki zwyczajnej oraz sasanki łąkowej. Zakupimy go bez recepty, w postaci czopków.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci. Stosuje się go wspomagająco w stanach zwiększonego niepokoju dziecka, związanego z ząbkowaniem czy też z zaburzeniami ze strony układu pokarmowego.

Dawkowanie

Viburcol Compositum stosujemy doodbytniczo. Dzieciom powyżej 12 lat możemy podawać 1-4 czopki na dobę, dzieciom w wieku 6-12 lat – 1-3 czopki na dobę, natomiast dzieciom w wieku 1-6 lat zaleca się podawanie 1-2 czopków na dobę. W przypadku niemowląt poniżej 1. roku życia zalecana dawka to 1 czopek dziennie, przy czym zaleca się, by w przypadku niemowląt w wieku 3-6 miesięcy dawkowanie ustalał lekarz.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na to, iż produkt powstał na bazie łagodnych składników, jego stosowanie nie powinno wiązać się z wystąpieniem jakichkolwiek efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Preparat nie powinien być podawany pacjentom cierpiącym na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Viburcol Compositum0LekOpinie.pl2017-03-01 14:13:00Viburcol Compositum to homeopatyczny produkt leczniczy, którego zadaniem jest łagodzenie niepokoju niemowląt i małych dzieci, związanego z bolesnym ząbkowaniem, kolkami czy też dyskomfortem jelitowym. Produkt powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników. Zawiera wyciąg z pokrzyku wilczej jagody, rumianku, babki zwyczajnej oraz sasanki łąkowej. Zakupimy go bez recepty, w postaci czopków.
Producent:
Heel
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Viburcol Compositum cena, pobierz Viburcol Compositum ulotka, dedykowane Viburcol Compositum forum, wpływ Viburcol Compositum na prowadzenie pojazdów, czy Viburcol Compositum jest refundowany? - czyli Viburcol Compositum refundacja, a także interakcje Viburcol Compositum a karmienie piersią, zalecane Viburcol Compositum dawkowanie, stosowanie Viburcol Compositum w ciąży, Viburcol Compositum opinie o leku, tanie Viburcol Compositum zamienniki, interakcje leku Viburcol Compositum a alkohol.

1 opinia o Viburcol Compositum

Znasz Viburcol Compositum? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Viburcol Compositum


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie niezbyt pomogło, ale może u innych osób będzie działać.

    Autor opinii: Nicefor, dodano: 25 kwietnia 2017