Venosan caps

Średnia ocena:Brak ocen

Venosan caps to suplement diety, stworzony z myślą o łagodzeniu uczucia zmęczonych, ciężkich nóg. Powstał na bazie diosminy oraz rutyny – substancji uszczelniających naczynia krwionośne i odpowiedzialnych za likwidację obrzęków, a także usprawniających krążenie żylne, którego dysfunkcje mogą prowadzić do powstawania żylaków. Wyciąg z liści winorośli natomiast zapobiega uczuciu obolałych nóg. Suplement można nabyć bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Venosan caps przeznaczony jest dla osób, pragnących wzbogacić swoją dietę w substancje odpowiedzialne za poprawę funkcjonowania naczyń żylnych i limfatycznych, wspomagające krążenie w kończynach dolnych i likwidujące obrzęki.

Dawkowanie

Preparat należy przyjmować doustnie. Optymalną dawką są dwie kapsułki na dobę w dawkach podzielonych. Kapsułkę można zażywać niezależnie od spożywanych w ciągu dnia posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Venosan caps powstał na bazie łagodnych składników, bezpiecznych dla naszego organizmu, zatem jego stosowanie nie powinno wiązać się z wystąpieniem żadnych niekorzystnych efektów ubocznych. Jeżeli zaobserwujemy jakiekolwiek niepokojące objawy, należy zaprzestać suplementacji.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników. Jest on przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji.

Venosan caps0LekOpinie.pl2016-11-18 14:01:42Venosan caps to suplement diety, stworzony z myślą o łagodzeniu uczucia zmęczonych, ciężkich nóg. Powstał na bazie diosminy oraz rutyny – substancji uszczelniających naczynia krwionośne i odpowiedzialnych za likwidację obrzęków, a także usprawniających krążenie żylne, którego dysfunkcje mogą prowadzić do powstawania żylaków. Wyciąg z liści winorośli natomiast zapobiega uczuciu obolałych nóg. Suplement można nabyć bez recepty.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Venosan caps cena, pobierz Venosan caps ulotka, dedykowane Venosan caps forum, wpływ Venosan caps na prowadzenie pojazdów, czy Venosan caps jest refundowany? - czyli Venosan caps refundacja, a także interakcje Venosan caps a karmienie piersią, zalecane Venosan caps dawkowanie, stosowanie Venosan caps w ciąży, Venosan caps opinie o leku, tanie Venosan caps zamienniki, interakcje leku Venosan caps a alkohol.

1 opinia o Venosan caps

Znasz Venosan caps? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Venosan caps


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dzięki poleceniu mamy (a przy tym wbrew licznym wątpliwościom) zażywam około miesiąc i póki co korzyści są raczej widoczne, dlatego też polecam osobom zainteresowanym.

    Autor opinii: Bazyliusz, dodano: 25 kwietnia 2017