Varixinal

Średnia ocena:Brak ocen

Varixinal to suplement diety, którego zadaniem jest poprawa kondycji naszych nóg poprzez usprawnienie funkcjonowania krążenia żylnego. W swoim składzie zawiera wyciąg z kasztanowca zwyczajnego, będącego źródłem escyny – substancji zapewniającej odpowiednią elastyczność naczyń krwionośnych oraz poprawiającej drenaż limfatyczny, wyciągi z innych roślin, których wspólnym zadaniem jest zapobiegnięcie żylakom i obrzękom, a także witaminę C i hesperydynę, wzmacniające ich działanie.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat stworzony został z myślą o pacjentach borykających się z problemem ciężkich, obolałych nóg, w celu uzupełnienia ich diety w związki niezbędne do utrzymania odpowiedniego krążenia krwi żylnej.

Dawkowanie

Preparat przyjmujemy doustnie. Zalecaną jego dawką jest jedna tabletka na dobę, popita wodą, przyjęta niezależnie od spożywanych posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli suplementację przeprowadzamy zgodnie ze wskazaniami, nie powinniśmy doświadczyć żadnych jej efektów niepożądanych. W przypadku zaobserwowania u siebie jakichkolwiek niepokojących objawów, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Varixinal nie może byś stosowany przez pacjentów wykazujących reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którymkolwiek z jego składników.

Varixinal0LekOpinie.pl2015-06-27 19:50:55Varixinal to suplement diety, którego zadaniem jest poprawa kondycji naszych nóg poprzez usprawnienie funkcjonowania krążenia żylnego. W swoim składzie zawiera wyciąg z kasztanowca zwyczajnego, będącego źródłem escyny – substancji zapewniającej odpowiednią elastyczność naczyń krwionośnych oraz poprawiającej drenaż limfatyczny, wyciągi z innych roślin, których wspólnym zadaniem jest zapobiegnięcie żylakom i obrzękom, a także witaminę C i hesperydynę, wzmacniające ich działanie.
Producent:
Walmark
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Varixinal cena, pobierz Varixinal ulotka, dedykowane Varixinal forum, wpływ Varixinal na prowadzenie pojazdów, czy Varixinal jest refundowany? - czyli Varixinal refundacja, a także interakcje Varixinal a karmienie piersią, zalecane Varixinal dawkowanie, stosowanie Varixinal w ciąży, Varixinal opinie o leku, tanie Varixinal zamienniki, interakcje leku Varixinal a alkohol.

1 opinia o Varixinal

Znasz Varixinal? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Varixinal


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Specyfik zwrócił moją uwagę swoją ceną i muszę przyznać, że raczej nie najgorzej się jak dotychczas spisuje. Gdyby cokolwiek się w temacie zmieniło dodam kolejny komentarz.

    Autor opinii: Paulin, dodano: 25 kwietnia 2017