Valerin Soft

Średnia ocena:Brak ocen

Valerin Soft to ziołowy suplement diety, dający efekt uspokajający, odprężający oraz nasenny. Zawiera w swoim składzie wyciąg z melisy, znanej już przez nasze babcie jako środek wyciszający, ułatwiający spokojny i zdrowy sen, z korzenia goryczki, która działa relaksująco i likwiduje uczucie zmęczenia po stresującym dniu, a także magnez – korzystnie wpływający na nasz układ nerwowy, a często usuwany z organizmu, choćby poprzez spożywanie zbyt dużej ilości kofeiny. Preparat dostępny jest bez recepty.

Valerin Soft
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Valerin Soft polecany jest pacjentom powyżej 6. roku życia, w celu złagodzenia stanów podenerwowania i napięcia oraz umożliwienia spokojnego zaśnięcia.

Dawkowanie

Preparat przeznaczony jest do zażywania doustnego. Tabletkę połykamy, popijając wodą. Wskazane dawkowanie jest zależne od naszych potrzeb – jeżeli stosujemy Valerin Soft w celu uspokojenia i wyciszenia się, zalecana dawka to jedna tabletka trzy razy dziennie w przypadku dzieci powyżej 6. roku życia i jedna lub dwie tabletki trzy razy dziennie w przypadku dorosłych. Gdy preparat ma pomóc nam w zasypianiu, przyjmujemy go pół godziny przed snem – dzieciom podajemy jedną tabletkę, dorośli mogą zażyć dwie.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na swoje działanie nasenne, Valerin Soft może upośledzać sprawność psychomotoryczną, dlatego po jego zażyciu nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przeciwwskazania

Po produkt nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na chociaż jeden z jego składników, w celu uniknięcia reakcji alergicznych. Niewskazane jest także przyjmowanie go przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Valerin Soft0LekOpinie.pl2014-03-31 20:12:32Valerin Soft to ziołowy suplement diety, dający efekt uspokajający, odprężający oraz nasenny. Zawiera w swoim składzie wyciąg z melisy, znanej już przez nasze babcie jako środek wyciszający, ułatwiający spokojny i zdrowy sen, z korzenia goryczki, która działa relaksująco i likwiduje uczucie zmęczenia po stresującym dniu, a także magnez – korzystnie wpływający na nasz układ nerwowy, a często usuwany z organizmu, choćby poprzez spożywanie zbyt dużej ilości kofeiny. Preparat dostępny jest bez recepty.
Producent:
Aflofarm
Strona zawiera informacje o leku Valerin Soft cena, pobierz Valerin Soft ulotka, dedykowane Valerin Soft forum, wpływ Valerin Soft na prowadzenie pojazdów, czy Valerin Soft jest refundowany? - czyli Valerin Soft refundacja, a także interakcje Valerin Soft a karmienie piersią, zalecane Valerin Soft dawkowanie, stosowanie Valerin Soft w ciąży, Valerin Soft opinie o leku, tanie Valerin Soft zamienniki, interakcje leku Valerin Soft a alkohol.

1 opinia o Valerin Soft

Znasz Valerin Soft? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Valerin Soft


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Po przerobieniu wyrobów konkurencji stwierdzam, że na moją osobę najlepiej działa tylko ten środek. Dlatego też uważam go za godny polecenia.

    Autor opinii: Lutobor, dodano: 25 kwietnia 2017