Travisto

Średnia ocena:

Travisto jest suplementem diety poprawiającym trawienie oraz wspomagającym funkcjonowanie naszej wątroby. Zawiera w swoim składzie wyciągi z ziela karczocha oraz mięty pieprzowej, które odpowiedzialne są za usprawnienie pracy całego przewodu pokarmowego, stymulację produkcji soków trawiennych, a także za prawidłową detoksykację organizmu. Dodatkowo zawarty w preparacie wyciąg z ostryżu długiego wspomaga pracę wątroby oraz zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się lipidów, a wyciąg z owoców kopru odpowiedzialny jest między innymi za eliminację nadmiaru zalegających w jelitach gazów.

Travisto
Średnia ocena (z 11 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Travisto polecany jest pacjentom dorosłym, cierpiącym na dyskomfort żołądkowo-jelitowy, w celu wzbogacenia ich diety w związki ułatwiające trawienie, poprawiające kondycję wątroby oraz wspomagające pracę przewodu pokarmowego.

Dawkowanie

Suplement przyjmujemy doustnie, dwa razy dziennie po jednej tabletce – tuż przed albo bezpośrednio po spożytym posiłku. Pamiętajmy, by popić ją dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Preparat stworzony został na bazie delikatnych, ziołowych wyciągów i w związku z tym nie powinien wywoływać żadnych reakcji niepożądanych.

Przeciwwskazania

Osoby uczulone na którykolwiek ze składników Travisto nie powinny rozpoczynać suplementacji. Wskazane jest, by kobiety w ciąży i karmiące piersią przed sięgnięciem po produkt skonsultowały się z lekarzem.

Travisto0LekOpinie.pl2014-09-26 14:00:52Travisto jest suplementem diety poprawiającym trawienie oraz wspomagającym funkcjonowanie naszej wątroby. Zawiera w swoim składzie wyciągi z ziela karczocha oraz mięty pieprzowej, które odpowiedzialne są za usprawnienie pracy całego przewodu pokarmowego, stymulację produkcji soków trawiennych, a także za prawidłową detoksykację organizmu. Dodatkowo zawarty w preparacie wyciąg z ostryżu długiego wspomaga pracę wątroby oraz zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się lipidów, a wyciąg z owoców kopru odpowiedzialny jest między innymi za eliminację nadmiaru zalegających w jelitach gazów.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Travisto cena, pobierz Travisto ulotka, dedykowane Travisto forum, wpływ Travisto na prowadzenie pojazdów, czy Travisto jest refundowany? - czyli Travisto refundacja, a także interakcje Travisto a karmienie piersią, zalecane Travisto dawkowanie, stosowanie Travisto w ciąży, Travisto opinie o leku, tanie Travisto zamienniki, interakcje leku Travisto a alkohol.

10 opinii o Travisto

Znasz Travisto? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Travisto


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Rzeczywiście kosmiczna cena leku

  Autor opinii: Anonim, dodano: 20 października 2018
 2. Mimo licznych wątpliwości biorę jakiś miesiąc i póki co korzyści są raczej widoczne, dlatego też mogę polecić.

  Autor opinii: Godfryd, dodano: 25 kwietnia 2017
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocenOpłacalność Brak ocen

  Szczerze mówiąc działanie preparatu nie jest w moim przypadku przekonujące, nie zauważam różnicy jeśli chodzi o funkcjonowanie mojego układu trawiennego, jedyna widoczna różnica to drenaż portfela…

  Autor opinii: Anonim, dodano: 29 lutego 2016
 4. Witam,
  Mnie niestety nie pomaga, brałem po dwie tabletki dziennie po jedzeniu, czułem się coraz gorzej. Miałem wcześniej operację wycięcia polipa esicy okrężnicy to może być przeciwwskazaniem, że nie wszystkim to pomaga.
  Pozdrawiam Józef

  Autor opinii: Anonim, dodano: 25 lutego 2016
 5. Nie stosuję Travisto bardzo często, ale kiedy na horyzoncie pojawia się jakieś większe przyjęcie to profilaktycznie zażywam, bo znam siebie i wiem, że mam tendencję do przejadania się. Niestety, kiedy widzę coś pysznego nie mogę się oprzeć. Na szczęście Travisto jest oparty na naturalnych składnikach, dlatego nie zauważam żadnych skutków ubocznych.

  Autor opinii: Regina, dodano: 13 października 2015
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Dzięki Travisto spadł mi znacznie poziom cholesterolu trójglicerydów… ale po m-cu używania 3 x 1 tabl. dziennie.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 lipca 2015
 7. Owszem, pomaga, ale w ślad za tym zaczęłam przybierać na wadze.. a innych leków nie biorę.. ;(

  Autor opinii: kj, dodano: 18 lutego 2015
 8. Trochę jakby pomaga, ale bez szału, zdecydowanie nie rozwiązał moich problemów z trawieniem, może tylko sprawił że są trochę mniej dokuczliwe. Sam nie wiem czy kupię następne opakowanie…

  Autor opinii: niemam, dodano: 5 lutego 2015
 9. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Wydaje mi się, że mi pomaga, ale stosuję Travisto razem z Eliminacidem stąd trudno powiedzieć, którego preparatu jest to zasługa. Może też być to częściowo moja własna sugestia, bo polepszyło się tylko trochę, a nie jest nadal idealnie.

  Autor opinii: Mirka, dodano: 23 stycznia 2015
 10. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Polecam, bardzo dobry suplement. Od kiedy go regularnie zażywam wszystkie problemy zniknęły ;)

  Autor opinii: kami999, dodano: 13 stycznia 2015