Sudafed Muco

Średnia ocena:Brak ocen

Sudafed Muco to syrop na kaszel mokry, wykazujący działanie wykrztuśne. Jego substancją aktywną jest gwajafenazyna – związek, którego zadaniem jest rozrzedzanie wydzieliny, zalegającej z górnych drogach oddechowych, zmniejszanie jej lepkości oraz jej usuwanie. Preparat dostępny jest w postaci syropu. Możemy zakupić go bez recepty.

Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Sudafed Muco może być stosowany przez pacjentów dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Wskazaniem do jego przyjmowania jest mokry kaszel, przebiegający z zaleganiem dużej ilości trudnej do odkrztuszenia wydzieliny.

Dawkowanie

Preparat stosujemy doustnie. Zaleca się zażywanie 2 łyżeczek od herbaty syropu do 4 razy na dobę – w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości. Pamiętajmy, by nie przekraczać tej dawki.

Możliwe skutki uboczne

Stosując Sudafed Muco niekiedy możemy zaobserwować u siebie wystąpienie efektów niepożądanych, takich jak: nudności, bóle brzucha, biegunki, wymioty, bóle i zawroty głowy, senność oraz skórne reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się również stosowania go przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, ze względu na brak wystarczających informacji dotyczących ewentualnego szkodliwego oddziaływania na płód.

Sudafed Muco0LekOpinie.pl2017-01-30 16:42:16Sudafed Muco to syrop na kaszel mokry, wykazujący działanie wykrztuśne. Jego substancją aktywną jest gwajafenazyna – związek, którego zadaniem jest rozrzedzanie wydzieliny, zalegającej z górnych drogach oddechowych, zmniejszanie jej lepkości oraz jej usuwanie. Preparat dostępny jest w postaci syropu. Możemy zakupić go bez recepty.
Producent:
McNeil
Substancja czynna:
gwajafenezyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Sudafed Muco cena, pobierz Sudafed Muco ulotka, dedykowane Sudafed Muco forum, wpływ Sudafed Muco na prowadzenie pojazdów, czy Sudafed Muco jest refundowany? - czyli Sudafed Muco refundacja, a także interakcje Sudafed Muco a karmienie piersią, zalecane Sudafed Muco dawkowanie, stosowanie Sudafed Muco w ciąży, Sudafed Muco opinie o leku, tanie Sudafed Muco zamienniki, interakcje leku Sudafed Muco a alkohol.

2 opinii o Sudafed Muco

Znasz Sudafed Muco? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Sudafed Muco


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy ten produkt może być przyjmowany przez pacjentów z cukrzycą? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

    Autor opinii: Bogusława, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Syrop jak syrop, ale ta cena to mogłaby być lepsza. Plus taki, że spełnia swoje zadanie i dziecku smakowało, więc nie ma problemu z podawaniem ;)

    Autor opinii: martha, dodano: 20 stycznia 2017