StressOff

Średnia ocena:Brak ocen

StressOff jest wieloskładnikowym suplementem diety o działaniu uspokajającym i łagodzącym napięcie nerwowe. Zawiera wyciąg z różeńca górskiego, zwiększający koncentrację i zdolność zapamiętywania faktów oraz poprawiający nastrój, wyciąg z melisy, który zapewni wyciszenie oraz poprawę jakości snu, fosfatydylocholinę, pozwalającą zachować jasny umysł w sytuacjach silnie stresujących, a także wyciąg z zielonej herbaty oraz astaksantynę, mające działanie antyoksydacyjne i spowalniające starzenie się komórek. Produkt zakupimy bez recepty.

StressOff
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

StressOff polecany jest pacjentom dorosłym, żyjącym w stresie, mającym trudności ze skupieniem uwagi oraz cierpiącym na obniżenie nastroju.

Dawkowanie

Suplement przeznaczony został do zażywania doustnego. Zalecaną jego dawką dobową jest jedna kapsułka dziennie połknięta i popita dużą ilością wody, niezależnie od spożywanych posiłków. Nie należy jej przekraczać.

Możliwe skutki uboczne

StressOff jest produktem ziołowym o łagodnym działaniu, dlatego jego zażywanie nie powinno przyczynić się do wystąpienia żadnych niepożądanych efektów.

Przeciwwskazania

Suplementacji nie powinni przeprowadzać pacjenci wykazujący reakcje nadwrażliwości na którąkolwiek z występujących w preparacie substancji.

StressOff0LekOpinie.pl2014-10-05 16:08:48StressOff jest wieloskładnikowym suplementem diety o działaniu uspokajającym i łagodzącym napięcie nerwowe. Zawiera wyciąg z różeńca górskiego, zwiększający koncentrację i zdolność zapamiętywania faktów oraz poprawiający nastrój, wyciąg z melisy, który zapewni wyciszenie oraz poprawę jakości snu, fosfatydylocholinę, pozwalającą zachować jasny umysł w sytuacjach silnie stresujących, a także wyciąg z zielonej herbaty oraz astaksantynę, mające działanie antyoksydacyjne i spowalniające starzenie się komórek. Produkt zakupimy bez recepty.
Producent:
K&K Select
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku StressOff cena, pobierz StressOff ulotka, dedykowane StressOff forum, wpływ StressOff na prowadzenie pojazdów, czy StressOff jest refundowany? - czyli StressOff refundacja, a także interakcje StressOff a karmienie piersią, zalecane StressOff dawkowanie, stosowanie StressOff w ciąży, StressOff opinie o leku, tanie StressOff zamienniki, interakcje leku StressOff a alkohol.

1 opinia o StressOff

Znasz StressOff? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o StressOff


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy to w normie, że po łyknięciu tego produktu mam dolegliwości z układem pokarmowym? Czy jeszcze jakaś osoba tak miewa?

    Autor opinii: Ładysław, dodano: 25 kwietnia 2017