StopAL

Średnia ocena:Brak ocen

StopAL to preparat zapobiegający nieżytowi nosa powstałemu na tle alergicznym. Występuje pod postacią proszku zawartego w dozowniku. Po zaaplikowaniu preparatu do nosa, tworzy on barierę mechaniczną zapobiegającą przedostawaniu się alergenów w głąb błony śluzowej nosa i wywołaniu przez nie reakcji alergicznych, wiążących się z wystąpieniem nieprzyjemnych i uciążliwych objawów, takich jak wodnisty katar, zaczerwienienie i łzawienie oczu czy też wzmożone kichanie. StopAL zakupimy bez recepty.

StopAL
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt został stworzony z myślą o osobach dorosłych oraz dzieciach powyżej 18 miesiąca życia, będących alergikami, w celu zmniejszenia ich kontaktu z alergenami przedostającymi się do organizmu drogą wziewną.

Dawkowanie

StopAL aplikujemy miejscowo. Jego dawkę rozpylamy w obu otworach nosowych, po uprzednim dokładnym ich oczyszczeniu. Aplikację możemy powtarzać w ciągu doby w zależności od potrzeb.

Możliwe skutki uboczne

Produkt nie powinien wywołać u nas żadnych niepożądanych reakcji, jednakże w trakcie stosowania go należy bacznie obserwować swój organizm i w przypadku zauważenia jakichkolwiek niepokojących zmian, udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po StopAL nie powinni sięgać pacjenci wykazujący reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którymkolwiek z jego składników.

StopAL0LekOpinie.pl2014-11-21 21:55:49StopAL to preparat zapobiegający nieżytowi nosa powstałemu na tle alergicznym. Występuje pod postacią proszku zawartego w dozowniku. Po zaaplikowaniu preparatu do nosa, tworzy on barierę mechaniczną zapobiegającą przedostawaniu się alergenów w głąb błony śluzowej nosa i wywołaniu przez nie reakcji alergicznych, wiążących się z wystąpieniem nieprzyjemnych i uciążliwych objawów, takich jak wodnisty katar, zaczerwienienie i łzawienie oczu czy też wzmożone kichanie. StopAL zakupimy bez recepty.
Producent:
A&D Pharma
Strona zawiera informacje o leku StopAL cena, pobierz StopAL ulotka, dedykowane StopAL forum, wpływ StopAL na prowadzenie pojazdów, czy StopAL jest refundowany? - czyli StopAL refundacja, a także interakcje StopAL a karmienie piersią, zalecane StopAL dawkowanie, stosowanie StopAL w ciąży, StopAL opinie o leku, tanie StopAL zamienniki, interakcje leku StopAL a alkohol.

1 opinia o StopAL

Znasz StopAL? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o StopAL


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam przekonania czy należy zalecić ten środek. Polecam sprawdzić samemu.

    Autor opinii: Wielisław, dodano: 25 kwietnia 2017