Spasticol

Średnia ocena:Brak ocen

Spasticol to lek, którego zadaniem jest rozkurczenie mięśniówki w obrębie przewodu pokarmowego człowieka. Powstał na bazie dwóch substancji aktywnych – papaweryny oraz wyciągu z pokrzyku wilczej jagody. Połączone działanie tych dwóch składników zmniejsza napięcie mięśniowe w naszym układzie pokarmowym oraz likwiduje nieprzyjemne dolegliwości związane ze stanami skurczowymi. Spasticol zakupimy na receptę, pod postacią czopków doodbytniczych.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek jest polecany pacjentom dorosłym, u których występują stany skurczowe w obrębie przewodu pokarmowego oraz kolka żółciowa. Może być również stosowany przez osoby cierpiące na kolkę nerkową.

Dawkowanie

Spasticol jest przeznaczony do stosowania doodbytniczego. W zależności od stopnia nasilenia dolegliwości zaleca się przyjmowanie od jednego do trzech czopków na dobę, chyba że lekarz zadecyduje inaczej.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy po zastosowaniu leku mogą wystąpić efekty niepożądane kuracji, do których należy: atonia mięśni przewodu pokarmowego, bóle brzucha, zaparcia, nudności, parcie na pęcherz moczowy, przyspieszenie bądź też zwolnienie akcji serca, spadek ciśnienia krwi, wzmożone ciśnienie, suchość w jamie ustnej, wzrost ciśnienia śródgałkowego, zaróżowienie oraz suchość skóry a także trudności z oddychaniem. Ze względu na wymienione skutki uboczne po zastosowaniu leku nie zaleca się prowadzenia samochodu ani obsługi maszyn.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci cierpiący na jaskrę, przerost gruczołu krokowego oraz niedociśnienie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem kuracji powinny poinformować o swoim stanie lekarza.

Spasticol0LekOpinie.pl2016-02-26 15:29:44Spasticol to lek, którego zadaniem jest rozkurczenie mięśniówki w obrębie przewodu pokarmowego człowieka. Powstał na bazie dwóch substancji aktywnych – papaweryny oraz wyciągu z pokrzyku wilczej jagody. Połączone działanie tych dwóch składników zmniejsza napięcie mięśniowe w naszym układzie pokarmowym oraz likwiduje nieprzyjemne dolegliwości związane ze stanami skurczowymi. Spasticol zakupimy na receptę, pod postacią czopków doodbytniczych.
Producent:
Farmina
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Spasticol cena, pobierz Spasticol ulotka, dedykowane Spasticol forum, wpływ Spasticol na prowadzenie pojazdów, czy Spasticol jest refundowany? - czyli Spasticol refundacja, a także interakcje Spasticol a karmienie piersią, zalecane Spasticol dawkowanie, stosowanie Spasticol w ciąży, Spasticol opinie o leku, tanie Spasticol zamienniki, interakcje leku Spasticol a alkohol.

1 opinia o Spasticol

Znasz Spasticol? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Spasticol


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy ten środek może być zażywany przez chorych z cukrzycą? Z góry pięknie dziękuję za odpowiedź.

    Autor opinii: Ludwina, dodano: 25 kwietnia 2017