Solnasin

Średnia ocena:Brak ocen

Solnasin to krople do nosa, których zadaniem jest przywracanie prawidłowej wilgotności błony śluzowej. Ich skład jest wyjątkowo krótki – krople powstały na bazie chlorku sodu (NaCl). Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, z pewnością będą w stanie pomóc osobom spędzającym dużo czasu w pomieszczeniach z klimatyzacją, palaczom papierosów, czy też osobom, mającym problem z usunięciem zalegającej w przewodach nosowych wydzieliny.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Krople mogą być stosowane zarówno u dorosłych, jak i dzieci, w przypadkach przesuszenia błony śluzowej nosa. Pomocniczo mogą być również stosowane w infekcjach, z towarzyszącym nieżytem nosa.

Dawkowanie

Solnasin stosujemy donosowo. Zaleca się aplikację 2-6 kropli do każdego otworu nosowego nawet co 2 godziny.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na fizjologiczny skład preparatu, praktycznie nie ma możliwości, by wywołał on jakiekolwiek efekty niepożądane. Należy jednak pamiętać, aby z jednego opakowania kropli korzystała tylko jedna osoba, ze względu na ryzyko zakażenia się infekcją.

Przeciwwskazania

Solnasin nie powinien być stosowany u osób, wykazujących reakcje nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Solnasin0LekOpinie.pl2017-01-04 14:46:21Solnasin to krople do nosa, których zadaniem jest przywracanie prawidłowej wilgotności błony śluzowej. Ich skład jest wyjątkowo krótki – krople powstały na bazie chlorku sodu (NaCl). Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, z pewnością będą w stanie pomóc osobom spędzającym dużo czasu w pomieszczeniach z klimatyzacją, palaczom papierosów, czy też osobom, mającym problem z usunięciem zalegającej w przewodach nosowych wydzieliny.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
chlorek sodu
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Solnasin cena, pobierz Solnasin ulotka, dedykowane Solnasin forum, wpływ Solnasin na prowadzenie pojazdów, czy Solnasin jest refundowany? - czyli Solnasin refundacja, a także interakcje Solnasin a karmienie piersią, zalecane Solnasin dawkowanie, stosowanie Solnasin w ciąży, Solnasin opinie o leku, tanie Solnasin zamienniki, interakcje leku Solnasin a alkohol.

1 opinia o Solnasin

Znasz Solnasin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Solnasin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Jest w porządku, zdecydowanie warto.

    Autor opinii: Leopold, dodano: 25 kwietnia 2017