Sinumedin

Średnia ocena:Brak ocen

Sinumedin lek w aerozolu, którego zadaniem jest udrożnienie nosa. W jego składzie znajdziemy chlorowodorek fenylefryny oraz maleinian mepiraminy. Zapewniają one natychmiastowe ułatwienie oddychania oraz udrożnienie przewodów nosowych. Dodatkowo, stosowanie leku daje efekt oczyszczający zatoki, a także efekt przeciwbakteryjny. Sinumedin zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek przeznaczony jest dla osób cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych, przebiegające z uczuciem zatkanego nosa i zalegającą w zatokach wydzieliną, a także na katar o etiologii alergicznej. Może być stosowany u pacjentów dorosłych oraz u dzieci powyżej 6. roku życia.

Wskazania

Sinumedin stosujemy donosowo. Zaleca się stosowanie leku maksymalnie 5 razy na dobę – po dwie aplikacje do każdego przewodu nosowego. Należy pamiętać, że kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 dni.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji Sinumedinem występują bardzo rzadko. Zaliczamy do nich: kołatania serca, arytmie, nudności, wymioty, biegunki, zaparcia, tachykardię, nadciśnienie, podrażnienie i przekrwienie błon śluzowych nosa, a także ich nadmierną suchość.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników, jest on również przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji. Jeżeli przyjmujesz jakiekolwiek inne leki, przed rozpoczęciem kuracji powinieneś skonsultować się z lekarzem, by upewnić się, że możesz bezpiecznie stosować Sinumedin.

Sinumedin0LekOpinie.pl2018-01-19 16:56:35Sinumedin lek w aerozolu, którego zadaniem jest udrożnienie nosa. W jego składzie znajdziemy chlorowodorek fenylefryny oraz maleinian mepiraminy. Zapewniają one natychmiastowe ułatwienie oddychania oraz udrożnienie przewodów nosowych. Dodatkowo, stosowanie leku daje efekt oczyszczający zatoki, a także efekt przeciwbakteryjny. Sinumedin zakupimy bez recepty.
Producent:
Aflofarm
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Sinumedin cena, pobierz Sinumedin ulotka, dedykowane Sinumedin forum, wpływ Sinumedin na prowadzenie pojazdów, czy Sinumedin jest refundowany? - czyli Sinumedin refundacja, a także interakcje Sinumedin a karmienie piersią, zalecane Sinumedin dawkowanie, stosowanie Sinumedin w ciąży, Sinumedin opinie o leku, tanie Sinumedin zamienniki, interakcje leku Sinumedin a alkohol.

0 opinii o Sinumedin

Znasz Sinumedin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Sinumedin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność