Septolete

Średnia ocena:Brak ocen

Septolete to odkażające pastylki do ssania. Stworzone zostały na bazie wielu składników. Pierwszy z nich to benzalkonium – środek zwalczający bakterie Gram-dodatnie oraz Gram-ujemne, a także niektóre pierwotniaki i grzyby. Dodatkowo w leku zawarte są olejki – eukaliptusowy i miętowy, a także mentol i tymol, również działające bakteriobójczo oraz zapewniające uczucie odświeżenia w jamie ustnej i gardle. Lek zakupimy bez recepty.

Septolete
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Septolete polecane jest w leczeniu objawowym bólu gardła oraz odkażająco na jamę ustną i gardło w stanach zapalnych błony śluzowej, nieświeżego oddechu czy też chrypki.

Dawkowanie

Pastylki przeznaczone są do ssania. Zalecana dzienna dawka preparatu to jedna pastylka zażyta co 2-3 godziny, przy czym nie należy przekraczać dawki ośmiu pastylek na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na swój skład oraz łagodne działanie, Septolete nie powinno przyczynić się do wystąpienia żadnych reakcji niepożądanych naszego organizmu, jeśli tylko stosujemy lek zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla chorych uczulonych na którąkolwiek z substancji w nim występuących. Zaleca się również, aby kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed rozpoczęciem kuracji zasięgnęły opinii lekarza.

Septolete0LekOpinie.pl2014-12-30 20:25:39Septolete to odkażające pastylki do ssania. Stworzone zostały na bazie wielu składników. Pierwszy z nich to benzalkonium – środek zwalczający bakterie Gram-dodatnie oraz Gram-ujemne, a także niektóre pierwotniaki i grzyby. Dodatkowo w leku zawarte są olejki – eukaliptusowy i miętowy, a także mentol i tymol, również działające bakteriobójczo oraz zapewniające uczucie odświeżenia w jamie ustnej i gardle. Lek zakupimy bez recepty.
Producent:
KRKA
Strona zawiera informacje o leku Septolete cena, pobierz Septolete ulotka, dedykowane Septolete forum, wpływ Septolete na prowadzenie pojazdów, czy Septolete jest refundowany? - czyli Septolete refundacja, a także interakcje Septolete a karmienie piersią, zalecane Septolete dawkowanie, stosowanie Septolete w ciąży, Septolete opinie o leku, tanie Septolete zamienniki, interakcje leku Septolete a alkohol.

1 opinia o Septolete

Znasz Septolete? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Septolete


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Preparat zwrócił moją uwagę swoją charakterystyką i muszę przyznać, że ogólnie nie najgorzej się jak dotychczas spisuje. Gdyby cokolwiek się tu zmieniło dodam kolejny wpis.

    Autor opinii: Kanizjusz, dodano: 25 kwietnia 2017