Senocalm

Średnia ocena:

Senocalm to suplement diety, ułatwiający zasypianie, zapewniający relaksujący sen oraz długotrwałe uczucie wypoczęcia. W jego składzie znajdziemy melatoninę i wyciąg z ziela melisy, dbające o nasz spokojny sen, magnez i witaminy z grupy B, poprawiające funkcjonowanie naszego układu nerwowego, a także likwidujące uczucie znużenia i poprawiające pamięć i koncentrację. Produkt zakupimy bez recepty, w postaci tabletek.

Średnia ocena (z 9 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat polecany jest pacjentom dorosłym, cierpiącym na łagodne zaburzenia snu, a także pragnących, by ich sen był bardziej wydajny i przynosił uczucie pełnego wypoczęcia. Może on być również stosowany w niedoborach witamin z grupy B.

Dawkowanie

Senocalm stosujemy doustnie. Zalecaną dobową dawką suplementu jest jedna tabletka. Należy połknąć ją na około 30 minut przed położeniem się spać i popić odpowiednią ilością wody. Pamiętajmy, aby nie zwiększać tej dawki.

Możliwe skutki uboczne

Omawiany preparat powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników oraz związków, które fizjologicznie występują już w naszym organizmie. W związku z tym jego stosowanie nie powinno wiązać się z pojawieniem jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Senocalm nie jest przeznaczony dla osób ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Nie poleca się również stosowania go przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Senocalm0LekOpinie.pl2017-09-15 18:34:30Senocalm to suplement diety, ułatwiający zasypianie, zapewniający relaksujący sen oraz długotrwałe uczucie wypoczęcia. W jego składzie znajdziemy melatoninę i wyciąg z ziela melisy, dbające o nasz spokojny sen, magnez i witaminy z grupy B, poprawiające funkcjonowanie naszego układu nerwowego, a także likwidujące uczucie znużenia i poprawiające pamięć i koncentrację. Produkt zakupimy bez recepty, w postaci tabletek.
Producent:
DOZ
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Senocalm cena, pobierz Senocalm ulotka, dedykowane Senocalm forum, wpływ Senocalm na prowadzenie pojazdów, czy Senocalm jest refundowany? - czyli Senocalm refundacja, a także interakcje Senocalm a karmienie piersią, zalecane Senocalm dawkowanie, stosowanie Senocalm w ciąży, Senocalm opinie o leku, tanie Senocalm zamienniki, interakcje leku Senocalm a alkohol.

8 opinii o Senocalm

Znasz Senocalm? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Senocalm


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Ten lek nie skutkuje, działanie 0, nie polecam, szkoda wydawać pieniędzy

  Autor opinii: Ewa, dodano: 4 października 2022
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Używam ok. 1 roku. Dla mnie bardzo pomocny w zasypianiu.

  Autor opinii: Janka, dodano: 16 czerwca 2021
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Na mnie działa średnio skutecznie. W nocy tak jak wcześniej przewracam się z boku na bok.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 lutego 2021
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Bardzo słabo. Budzę się po 3 godzinach jakbym miał wstawać. Próbuje usnąć przez kolejne i udaje się tuż przed wstawaniem. Dzień w plecy…

  Autor opinii: Krzysiek, dodano: 29 października 2020
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Skutecznie przedłuża sen i poprawia jego jakość. Działa!

  Autor opinii: Tomasz, dodano: 23 października 2020
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Środek jest bardzo skuteczny. Niestety po całej tabletce źle się czuję i boli mnie głowa. Na mnie najlepiej działa 1/3, maks 1/2 tabletki.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 kwietnia 2020
 7. Śpię bardzo mocno, ale po przebudzeniu jestem półprzytomna

  Autor opinii: Anonim, dodano: 11 marca 2020
 8. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  0 skuteczność. Ten lek to placebo. Tylko wciskają go wszystkim

  Autor opinii: pio1982, dodano: 12 lutego 2020