Senocalm

Średnia ocena:

Senocalm to suplement diety, ułatwiający zasypianie, zapewniający relaksujący sen oraz długotrwałe uczucie wypoczęcia. W jego składzie znajdziemy melatoninę i wyciąg z ziela melisy, dbające o nasz spokojny sen, magnez i witaminy z grupy B, poprawiające funkcjonowanie naszego układu nerwowego, a także likwidujące uczucie znużenia i poprawiające pamięć i koncentrację. Produkt zakupimy bez recepty, w postaci tabletek.

Średnia ocena (z 1 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat polecany jest pacjentom dorosłym, cierpiącym na łagodne zaburzenia snu, a także pragnących, by ich sen był bardziej wydajny i przynosił uczucie pełnego wypoczęcia. Może on być również stosowany w niedoborach witamin z grupy B.

Dawkowanie

Senocalm stosujemy doustnie. Zalecaną dobową dawką suplementu jest jedna tabletka. Należy połknąć ją na około 30 minut przed położeniem się spać i popić odpowiednią ilością wody. Pamiętajmy, aby nie zwiększać tej dawki.

Możliwe skutki uboczne

Omawiany preparat powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników oraz związków, które fizjologicznie występują już w naszym organizmie. W związku z tym jego stosowanie nie powinno wiązać się z pojawieniem jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Senocalm nie jest przeznaczony dla osób ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Nie poleca się również stosowania go przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Senocalm0LekOpinie.pl2017-09-15 18:34:30Senocalm to suplement diety, ułatwiający zasypianie, zapewniający relaksujący sen oraz długotrwałe uczucie wypoczęcia. W jego składzie znajdziemy melatoninę i wyciąg z ziela melisy, dbające o nasz spokojny sen, magnez i witaminy z grupy B, poprawiające funkcjonowanie naszego układu nerwowego, a także likwidujące uczucie znużenia i poprawiające pamięć i koncentrację. Produkt zakupimy bez recepty, w postaci tabletek.
Producent:
DOZ
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Senocalm cena, pobierz Senocalm ulotka, dedykowane Senocalm forum, wpływ Senocalm na prowadzenie pojazdów, czy Senocalm jest refundowany? - czyli Senocalm refundacja, a także interakcje Senocalm a karmienie piersią, zalecane Senocalm dawkowanie, stosowanie Senocalm w ciąży, Senocalm opinie o leku, tanie Senocalm zamienniki, interakcje leku Senocalm a alkohol.

0 opinii o Senocalm

Znasz Senocalm? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Senocalm


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność