Senocalm

Średnia ocena:

Senocalm to suplement diety, ułatwiający zasypianie, zapewniający relaksujący sen oraz długotrwałe uczucie wypoczęcia. W jego składzie znajdziemy melatoninę i wyciąg z ziela melisy, dbające o nasz spokojny sen, magnez i witaminy z grupy B, poprawiające funkcjonowanie naszego układu nerwowego, a także likwidujące uczucie znużenia i poprawiające pamięć i koncentrację. Produkt zakupimy bez recepty, w postaci tabletek.

Średnia ocena (z 8 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat polecany jest pacjentom dorosłym, cierpiącym na łagodne zaburzenia snu, a także pragnących, by ich sen był bardziej wydajny i przynosił uczucie pełnego wypoczęcia. Może on być również stosowany w niedoborach witamin z grupy B.

Dawkowanie

Senocalm stosujemy doustnie. Zalecaną dobową dawką suplementu jest jedna tabletka. Należy połknąć ją na około 30 minut przed położeniem się spać i popić odpowiednią ilością wody. Pamiętajmy, aby nie zwiększać tej dawki.

Możliwe skutki uboczne

Omawiany preparat powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników oraz związków, które fizjologicznie występują już w naszym organizmie. W związku z tym jego stosowanie nie powinno wiązać się z pojawieniem jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Senocalm nie jest przeznaczony dla osób ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Nie poleca się również stosowania go przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Senocalm0LekOpinie.pl2017-09-15 18:34:30Senocalm to suplement diety, ułatwiający zasypianie, zapewniający relaksujący sen oraz długotrwałe uczucie wypoczęcia. W jego składzie znajdziemy melatoninę i wyciąg z ziela melisy, dbające o nasz spokojny sen, magnez i witaminy z grupy B, poprawiające funkcjonowanie naszego układu nerwowego, a także likwidujące uczucie znużenia i poprawiające pamięć i koncentrację. Produkt zakupimy bez recepty, w postaci tabletek.
Producent:
DOZ
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Senocalm cena, pobierz Senocalm ulotka, dedykowane Senocalm forum, wpływ Senocalm na prowadzenie pojazdów, czy Senocalm jest refundowany? - czyli Senocalm refundacja, a także interakcje Senocalm a karmienie piersią, zalecane Senocalm dawkowanie, stosowanie Senocalm w ciąży, Senocalm opinie o leku, tanie Senocalm zamienniki, interakcje leku Senocalm a alkohol.

7 opinii o Senocalm

Znasz Senocalm? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Senocalm


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Używam ok. 1 roku. Dla mnie bardzo pomocny w zasypianiu.

  Autor opinii: Janka, dodano: 16 czerwca 2021
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Na mnie działa średnio skutecznie. W nocy tak jak wcześniej przewracam się z boku na bok.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 lutego 2021
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Bardzo słabo. Budzę się po 3 godzinach jakbym miał wstawać. Próbuje usnąć przez kolejne i udaje się tuż przed wstawaniem. Dzień w plecy…

  Autor opinii: Krzysiek, dodano: 29 października 2020
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Skutecznie przedłuża sen i poprawia jego jakość. Działa!

  Autor opinii: Tomasz, dodano: 23 października 2020
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Środek jest bardzo skuteczny. Niestety po całej tabletce źle się czuję i boli mnie głowa. Na mnie najlepiej działa 1/3, maks 1/2 tabletki.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 kwietnia 2020
 6. Śpię bardzo mocno, ale po przebudzeniu jestem półprzytomna

  Autor opinii: Anonim, dodano: 11 marca 2020
 7. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  0 skuteczność. Ten lek to placebo. Tylko wciskają go wszystkim

  Autor opinii: pio1982, dodano: 12 lutego 2020