Sedomix

Średnia ocena:Brak ocen

Sedomix to wieloskładnikowy syrop ziołowy o działaniu uspokajającym, poprawiającym nastrój oraz nasennym. Syrop powstał na bazie nalewki z dzikiej róży, kozłka lekarskiego, kwiatostanu głogu i dziurawca. W jego skład wchodzą również wyciągi z owsa, dziurawca, melisy oraz szyszek chmielu. Połączone działanie tych substancji daje łagodny efekt wyciszający, nasenny oraz poprawiający samopoczucie. Lek na polskim rynku dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 1 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Sedomix polecany jest pacjentom dorosłym oraz dzieciom i młodzieży powyżej 12. roku życia, cierpiącym na łagodne stany nerwicowe, zaburzenia snu oraz obniżenie nastroju o niewielkim natężeniu.

Dawkowanie

Lek przeznaczony jest do stosowania doustnego. Jego dawkowanie różni się w zależności od wieku pacjenta oraz jego dolegliwości. W przypadku dzieci i młodzieży cierpiących na stany łagodnego napięcia nerwowego zaleca się podawanie 3 ml syropu 3 razy na dobę, natomiast w przypadku problemów z zasypianiem zalecana dawka to 3 ml na około 30 minut przed snem. Osoby dorosłe, cierpiące na zaburzenia snu powinni zażywać 5 ml syropu około pół godziny przed snem, natomiast w przypadku stanów napięcia nerwowego zalecana dawka to 5 ml 3 razy na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na fakt, iż Sedomix powstał na bazie łagodnych, ziołowych składników, jego stosowanie nie powinno wiązać się z żadnymi niekorzystnymi reakcjami organizmu. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników. Sedomix zawiera w swoim składzie alkohol, dlatego kuracji nie powinno stosować się również u chorych z uszkodzeniem wątroby lub nerek, osób cierpiących na schorzenia psychiczne, padaczkę oraz u pacjentów uzależnionym od alkoholu.

Sedomix0LekOpinie.pl2017-09-05 15:04:09Sedomix to wieloskładnikowy syrop ziołowy o działaniu uspokajającym, poprawiającym nastrój oraz nasennym. Syrop powstał na bazie nalewki z dzikiej róży, kozłka lekarskiego, kwiatostanu głogu i dziurawca. W jego skład wchodzą również wyciągi z owsa, dziurawca, melisy oraz szyszek chmielu. Połączone działanie tych substancji daje łagodny efekt wyciszający, nasenny oraz poprawiający samopoczucie. Lek na polskim rynku dostępny jest bez recepty.
Producent:
Leki Natury
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Sedomix cena, pobierz Sedomix ulotka, dedykowane Sedomix forum, wpływ Sedomix na prowadzenie pojazdów, czy Sedomix jest refundowany? - czyli Sedomix refundacja, a także interakcje Sedomix a karmienie piersią, zalecane Sedomix dawkowanie, stosowanie Sedomix w ciąży, Sedomix opinie o leku, tanie Sedomix zamienniki, interakcje leku Sedomix a alkohol.

0 opinii o Sedomix

Znasz Sedomix? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Sedomix


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność