Sachol

Średnia ocena:Brak ocen

Sachol to żel, stworzony z myślą o stosowaniu w jamie ustnej. Jego substancje aktywne wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, a także odkażające. Dzięki temu preparat jest w stanie skutecznie przeciwdziałać rozwojowi oraz likwidować powstałe już stany zapalne, wywołane przez różnego rodzaju drobnoustroje. Sachol możemy zakupić bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt polecany jest pacjentom dorosłym oraz dzieciom powyżej 3. roku życia, borykającym się z problemami, takimi jak; choroby przyzębia o różnej etiologii, zapalenie dziąseł, nadżerki i owrzodzenia jamy ustnej, a także stany zapalne śluzówki jamy ustnej.

Dawkowanie

Żel jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Zaleca się aplikację niewielkiej ilości preparatu na zmienione chorobowo miejsce oraz delikatne jego wmasowywanie przez około 2 minuty. Pamiętajmy, że przez 30 minut po aplikacji żelu nie należy jeść ani pić.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy po zastosowaniu Sacholu, możemy doświadczyć uczucia przemijającego pieczenia, które szybko mija.

Przeciwwskazania

Produkt nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, gdyż może to wywołać groźne reakcje alergiczne.

Sachol0LekOpinie.pl2016-08-23 15:30:33Sachol to żel, stworzony z myślą o stosowaniu w jamie ustnej. Jego substancje aktywne wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, a także odkażające. Dzięki temu preparat jest w stanie skutecznie przeciwdziałać rozwojowi oraz likwidować powstałe już stany zapalne, wywołane przez różnego rodzaju drobnoustroje. Sachol możemy zakupić bez recepty.
Producent:
Pharmaswiss
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Sachol cena, pobierz Sachol ulotka, dedykowane Sachol forum, wpływ Sachol na prowadzenie pojazdów, czy Sachol jest refundowany? - czyli Sachol refundacja, a także interakcje Sachol a karmienie piersią, zalecane Sachol dawkowanie, stosowanie Sachol w ciąży, Sachol opinie o leku, tanie Sachol zamienniki, interakcje leku Sachol a alkohol.

1 opinia o Sachol

Znasz Sachol? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Sachol


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Jest OK, zdecydowanie rekomenduję.

    Autor opinii: Siestrzemił, dodano: 25 kwietnia 2017