Riposton

Średnia ocena:Brak ocen

Riposton to preparat, którego zadaniem jest uzupełnienie braków glukozy oraz elektrolitów w organizmie człowieka. Sytuacje takie zdarzają się najczęściej po spożyciu dużej ilości alkoholu lub też po intensywnym wysiłku fizycznym. Szybkie uzupełnienie niedoborów jest kluczowe, aby w pełni odzyskać sprawność fizyczną oraz psychiczną. Riposton dostępny jest pod postacią proszku do sporządzania roztworu. Możemy zakupić go bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, w których organizmach wystąpiły niedobory glukozy lub niezbędnych do życia minerałów, wywołane wzmożonym wysiłkiem fizycznym bądź spożyciem dużych ilości alkoholu.

Dawkowanie

Riposton należy stosować doustnie. Zaleca się rozpuszczenie zawartości dwóch saszetek preparatu w 400 ml letniej wody, dokładne wymieszanie zawartości oraz natychmiastowe jej wypicie. Pamiętajmy, że gotowego już roztworu nie powinno się słodzić.

Możliwe skutki uboczne

Preparat powstał na bazie bezpiecznych dla zdrowia składników. Nie powinniśmy zatem doświadczyć żadnych efektów niepożądanych jego zażywania, jeśli tylko stosujemy go zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Po Riposton nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którąkolwiek z substancji w nim zawartych, a także osoby cierpiące na fenyloketonurię.

Riposton0LekOpinie.pl2016-08-17 18:15:01Riposton to preparat, którego zadaniem jest uzupełnienie braków glukozy oraz elektrolitów w organizmie człowieka. Sytuacje takie zdarzają się najczęściej po spożyciu dużej ilości alkoholu lub też po intensywnym wysiłku fizycznym. Szybkie uzupełnienie niedoborów jest kluczowe, aby w pełni odzyskać sprawność fizyczną oraz psychiczną. Riposton dostępny jest pod postacią proszku do sporządzania roztworu. Możemy zakupić go bez recepty.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Riposton cena, pobierz Riposton ulotka, dedykowane Riposton forum, wpływ Riposton na prowadzenie pojazdów, czy Riposton jest refundowany? - czyli Riposton refundacja, a także interakcje Riposton a karmienie piersią, zalecane Riposton dawkowanie, stosowanie Riposton w ciąży, Riposton opinie o leku, tanie Riposton zamienniki, interakcje leku Riposton a alkohol.

1 opinia o Riposton

Znasz Riposton? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Riposton


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Po przerobieniu preparatów innych marek zauważam, iż na moją osobę najlepiej działa właśnie ten środek. W związku z tym uznaję go za godny rekomendacji.

    Autor opinii: Adelina, dodano: 25 kwietnia 2017